Jan Niezbędny i jego ściereczki
Wpisany przez S.Z   
środa, 12 marca 2014 13:51

Małe wielkie ściereczki

Narzekasz na płyny, mleczka i inne detergenty, których niezliczona ilość zajmuje kuchenne oraz łazienkowe szafki? Jan Niezbędny stworzył produkt do szybkiego i skutecznego czyszczenia i dezynfekcji różnych powierzchni, zamknięty w jednej ściereczce.

Ściereczki nasączane to innowacyjne produkty, łączące zalety domowej ściereczki i detergentu. Sprzątanie przy ich pomocy jest efektywne i szybkie, dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych środków czystości. Nie wymagają użycia dodatkowych detergentów, dlatego oszczędzamy dzięki nim pieniądze, a zyskujemy czysty dom.
Nowością w ofercie marki Jan Niezbędny są Ściereczki nasączane – antybakteryjne, które nie tylko czyszczą różnorodne powierzchnie, ale także je dezynfekują. Wystarczy wyciągnąć ściereczkę i przetrzeć nią zabrudzony obszar, np. blat lub kuchenkę mikrofalową. Dzięki właściwościom bakteriobójczym sprawdzą się szczególnie w mieszkaniach, w których przebywają małe dzieci, chętnie dotykające rączkami wszystkiego wokół.
W opakowaniu znajduje się 40 ściereczek o dużej powierzchni, dzięki której sprzątanie jest wygodniejsze i bardziej efektywne. Jednym przetarciem pozbywamy się bakterii, a także brudu i plam.
Ściereczki zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Ścierka niejedno ma przeznaczenie

Ścierki to produkty niezbędne w każdym domu. A najwygodniejsze są uniwersalne, czyli nadające się do użycia zawsze i wszędzie. Takie są Ściereczki na rolce Jana Niezbędnego.

Ściereczki na rolce są dostępne w dwóch rodzajach. Białe są gładkie, natomiast kolorowe perforowane, z grubym splotem. W zależności od potrzeb można używać ich na dwa sposoby – na mokro lub na sucho. Pierwszy sposób nadaje się idealnie do czyszczenia butów, sanitariatów, wycierania kwiatów czy sprzątania w samochodzie. Wystarczy lekko zwilżyć ściereczkę, żeby skutecznie usunąć brud i inne zanieczyszczenia z różnych powierzchni. Jeśli chcemy coś tylko odkurzyć, zastosujmy drugą metodę - na sucho. W ten sposób pozbędziemy się kurzu z mebli, szafek lub parapetów.
Ściereczki są miękkie, delikatne i niezwykle chłonne. Sprzątanie przy ich użyciu jest szybkie i skuteczne, a przy tym ekonomiczne. Używając ściereczek na rolce Jana Niezbędnego, nie musimy stosować żadnych dodatkowych detergentów.

Na rolce znajduje się 50 sztuk ściereczek, każda o wymiarach 25x30cm.

Cena produktu to ok. 9 zł brutto.

www.janniezbedny.pl

 

/źródło - /

Poprawiony: środa, 12 marca 2014 14:08