Jaki rożek dla wnusia? Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 lutego 2014 11:36

Jaki rożek dla malucha?

Rożek niemowlęcy to stały element wyprawki malucha. Używany od dziesiątek lat, bezustannie udoskonalany, dziś jest produktem wprost idealnym. Rekomendują go nasze babcie i mamy, polecają lekarze i położne. Dlaczego rożek jest tak ważny? Jaką pełni funkcję? Czy da się go czymś zastąpić?

Rożek obfitości

Babciu. Czy warto kupić rożek dla noworodka? Zdecydowanie warto. Dlaczego? Ponieważ tylko rożek potrafi w pełni dostosować się do potrzeb nowonarodzonego dziecka, zapewniając niemowlęciu warunki zbliżone do tych, które zna z maminego brzucha ( m.in. odpowiednią temperaturę czy charakterystyczną ciasnotę). W efekcie noworodek otulony rożkiem szybciej odnajduje się w nowej dla siebie rzeczywistości, jest bardziej spokojny, rzadziej obserwuje się u niego występowanie tzw. Odruchów Moro. Rożki są także niezastąpione przy noszeniu i tuleniu maluszka w pierwszych tygodniach po porodzie (zanim świeżo upieczeni rodzice nabiorą pewności i wprawy), w czasie werandowania czy pierwszych spacerów z dzieckiem. Warto także wiedzieć, że - wbrew obiegowej opinii- przydatność rożków nie kończy się po dwóch miesiącach. Jego funkcjonalność sprawia, że może być z powodzeniem wykorzystywany przez kolejne tygodnie m.in. jako kołderka czy mata do zabawy z pociechą.

Powiew wiosny w szafie niemowlęcia

Wszystkie produkty polskiej firmy Samiboo są produkowane z wysokiej jakości 100% bawełny dostarczanej wyłącznie przez sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Przebadane na obecność szkodliwych substancji, z antyalergicznym wypełnieniem, z Certyfikatem Oeko-Tex Standatd 100 i Certyfikatem Bezpieczne dla Dziecka spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluchów. Dodatkowo wszystkie produkty Samiboo są pakowane w ekologiczne, płócienne torby z długim uchem lub płócienne woreczki, które mogą być wykorzystane m.in. podczas spacerów, zakupów czy podróży. Idealne rozwiązanie dla mam ceniących funkcjonalne, proekologiczne rozwiązania ubrane w estetyczną formę.

Rożek becik Samiboo - cena: 129 pln , więcej informacji o wiosennej kolekcji rożków Samiboo rodzice znajdą na www.babymama.pl


 

/źródło - /