Mądre upominki pod choinkę PDF Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 26 listopada 2013 13:37

Mądre upominki pod choinkę


Szał przedświątecznych zakupów właśnie się rozpoczyna. I znów pojawia się pytanie, co kupić naszym bliskim? W czasie, gdy półki sklepowe uginają się pod ogromem potencjalnych świątecznych must have'ów, my coraz bardziej staramy się być oryginalni i praktyczni. Słusznie?

Zamiast kolejnej pary skarpet
Zabawne czy poważne? Piękne czy pożyteczne? Sprawdzone czy innowacyjne? Jakie powinny być wymarzone upominki świąteczne? Według ekspertów, prezent idealny to połączenie oryginalności i użyteczności. Nieśmiertelne szaliki czy skarpety odchodzą do lamusa, nareszcie. Ich miejsce zajmują podarunki, które nie tylko nas cieszą, ale także stanowią doskonałą inwestycję w przyszłość. Coraz większą popularnością cieszą się kursy językowe. Specjaliści twierdzą, że vouchery na naukę języków obcych to absolutny bożonarodzeniowy hit ostatnich lat. Zwłaszcza, gdy wybierzemy niecodzienną, oryginalną, wyjątkową ofertę. Doskonałym, wartym polecenia pomysłem jest bon na kurs języka chińskiego, japońskiego, arabskiego, chorwackiego czy jednego z języków skandynawskich. Nowoczesne szkoły językowe ( np. LinguaCity z Katowic) mają w swojej ofercie ponad 30 języków. Pamiętajmy jednak, że bogata oferta edukacyjna to jedno, a elastyczne formy nauki, najlepsi eksperci językowi i całe morze dydaktycznych możliwości to drugie. I że tylko suma tych czynników pozwala wybrać nam najlepszych z najlepszych i dać bliskim prezent marzeń.


Prezentowy strzał w dziesiątkę!
Wybierając prezenty świąteczne, nie warto iść na łatwiznę. Wszak nie od dziś wiadomo, że odpakowywanie podarunków bożonarodzeniowych to punkt kulminacyjny każdych świąt. I to właśnie po to, by zobaczyć uśmiech na twarzy obdarowanego, warto się postarać. Kursy językowe to mądry, potrzebny, przydatny, oryginalny upominek świąteczny i doskonała propozycja zwłaszcza dla tych, którzy nie lubią marnować pieniędzy. Zamiast kolejnego niepotrzebnego gadżetu, perfum, znienawidzonych, niemal mitycznych już rajstop czy szalików, warto podarować ukochanej osobie coś, co da radość i satysfakcję. Zwłaszcza, że taki świąteczny prezent ucieszy każdego- i dużego, i małego, i seniora, i juniora.
Języki dla dzieci cieszą się dużym powodzeniem. I trudno się temu dziwić. Zamiast kolejnego opakowania klocków, następnej lalki czy autka, dajemy dziecku bezcenne wrażenia- czas spędzony w niepowtarzalnej, miłej, kreatywnej, twórczej atmosferze. I wiedzę, która jest kluczem do sukcesu.

Więcej informacji o voucherach i kursach językowych na www.lingua-city.com  oraz na www.jezykidladzieci.pl

 

/źródło - /

Poprawiony: niedziela, 05 stycznia 2014 17:36