Cebuszka w nowej odsłonie PDF Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 20 lipca 2013 21:12

Cebuszka w nowej odsłonie

Co kryje się pod nazwą Cebuszka? Wiele mam wie doskonale, jednak tym, które jeszcze o Cebuszce nie słyszały, śpieszymy z wyjaśnieniem.

Cebuszka to specjalna poduszka w kształcie litery „c" wypełniona drobną mikroperłą. Jest najlepszym „przyjacielem" kobiety w ciąży, ponieważ pomaga znaleźć wygodną pozycję podczas snu i odpoczynku. Po przyjściu na świat maluszka zamienia się z kolei w poduchę do karmienia. Odpowiednio uformowana może także służyć jako oparcie lub gniazdko, na którym układamy dziecko.

Sekret Cebuszki tkwi w wypełnieniu – mikroperła, którą stosuje Ceba Baby to kuleczki o średnicy 0,8-1,5 mm, które dają efekt przesypującego się piasku. W przeciwieństwie do styropianu stosowanego w niektórych poduszkach do karmienia, mikroperła nie szeleści ani nie skrzypi. Dodatkowym atutem produktu jest zdejmowany pokrowiec, który można prać w temperaturze do 60° C.

Cebuszka to w 100% produkt Polski, za którym stoi marka Ceba Baby znana także z przewijaków, pościeli i innych produktów składających się na wyprawkę dla dziecka. Pierwsza Cebuszka trafiła do sklepów 4 lata temu i była jedynym tego typu produktem na rynku polskim. Po takim czasie przyszła pora na zmiany – sam produkt jest doskonale dopracowany, dlatego postanowiono zmienić jedynie poświeconą mu stronę internetową. Od lipca, wszystkich którzy szukają informacji o Cebuszce, możemy zaprosić na stronę www.cebuszka.pl

 

/źródło - Intro Media PR/


Poprawiony: niedziela, 05 stycznia 2014 17:31