Dbajmy o lodówkę Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 16 października 2012 07:43
Świadomie wybieramy jedzenie -  świadomie dbajmy o lodówkę

W trosce o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci oraz środowisko, które nas otacza, każdego dnia staramy się dokonywać coraz bardziej świadomych wyborów. W trakcie robienia zakupów, starannie wybieramy produkty, z których będziemy przygotowywać posiłki dla najbliższych.
Dokładnie śledzimy tabele wartości odżywczych oraz zwracamy uwagę na składy produktów, by ograniczyć do minimum sztuczne konserwanty. Czasami jednak mamy problem z utrzymaniem czystości z miejscami w których przechowujemy żywność. Jest to szczególnie trudne w przypadku lodówki gdzie znajduje się wiele artykułów, o różnym przeznaczeniu. Nie dbając o jej czystość, wartość tych produktów spada.

Rekomendowanym rozwiązaniem jest obecny na polskim rynku preparat znanej marki Dr. Beckmann, stworzony specjalnie do czyszczenia lodówek. Zawiera składniki,  między innymi bio-alkohol, ułatwiające dokładne mycie wnętrza lodówki. Regularne stosowanie daje gwarancję czystości. Dr. Beckmann Spray do lodówek zapewnia higieniczną czystość urządzeń, usuwa niemiłe zapachy, likwiduje szron i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Jest bardzo łatwy w użyciu. Wygodna butelka z rozpylaczem ułatwia aplikację preparatu – nawet na pionowych powierzchniach i w trudno dostępnych miejscach. Nadaje się także do czyszczenia kuchenek mikrofalowych, które bardzo łatwo ulegają zabrudzeniu.Zastosowanie

1.    Przed użyciem środka należy wyjąć żywność z lodówki.
2.    Przekręcić końcówkę rozpylacza na pozycję „ON” i rozpylić środek na czyszczoną powierzchnię.
3.    Większe zabrudzenia należy pozostawić pod działaniem środka przez  kilka minut.
4.    Wytrzeć powierzchnię suchą szmatką.Preparat w płynie.
Pojemność: 250 ml
Cena ok. 16,90 zł


/źródło - Kalitero PR/
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:08