Happino - ręcznie malowane dekoracje do pokoju dziecięcego Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 10 maja 2012 19:52

Happino- ręcznie malowane dekoracje do pokoju dziecięcego  

Kiedy na świecie pojawia się mały szkrab chcemy zapewnić mu nie tylko opiekę i miłość, ale też sprawić, by jego otoczenie było przyjazne i stymulowało go do rozwoju. Dekoracje Happino napełnią każdy dziecięcy pokój fantazją, a także sprawią, że będzie to miejsce w którym dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

alt

W ofercie Happino znajdują się personalizowane akcesoria dekoracyjne do pokoju dziecięcego: tabliczki z imieniem, literki na ścianę, obrazki, ramki, miarki wzrostu, wieszaczki, alfabety, pamiątki i wiele innych. Wszystkie dekoracje Happino są ręcznie malowane, a materiał z jakiego są wykonane jest w pełni ekologiczny, niezwykle lekki, a jednocześnie wytrzymały.  

W oparciu o wyniki badań wybraliśmy harmonijne barwy, które korzystnie wpływają na nastrój niemowląt i małych dzieci- pastele, beże, jasny róż w naturalny sposób kojarzone ze skórą mamy i poczuciem bezpieczeństwa. 

altSympatyczne zwierzątka umieszczone na akcesoriach mogą stać się wspaniałą inspiracją do bajek i historyjek opowiadanych maluszkowi, dzięki czemu stymulujemy jego rozwój już od pierwszych dni na świecie. Różne kształty literek i brak małych elementów sprawiają, że nasze produkty to nie tylko element dekoracyjny, ale i ciekawa zabawka.

Dekoracje Happino są bardzo praktyczne i wytrzymałe, aby je oczyścić wystarczy czysta szmatka i woda. Są inwestycją na lata i wspaniałą pamiątką kiedy mała Julcia stanie się panną Julią. 

Wszystkie produkty i wzory dostępne są na stronie producenta www.Happino.plw cenie od 15 zł.

 

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:37