Przedłuż żywotność roślin pokojowych i Świątecznej choinki Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 16 listopada 2011 17:04

Długa żywotność dla roślin pokojowych i świątecznej choinki – Mercury Super firmy Kwazar

Zbyt suche powietrze sprawia, że liście kwiatów pokojowych brązowieją, obsychają, a cała roślina wiotczeje. Samo podlewanie nie wystarczy. Dlatego na jesieni i w zimie, kiedy działa C.O., tak ważne jest regularne zraszanie roślin, które obniża ich temperaturę, pozwala na usunięcie kurzu oraz zwiększa wilgotność powietrza.

altProblem ten dotyczy również choinek, którymi w okresie Bożego Narodzenia chętnie ozdabiamy swoje domy. Pachnące lasem drzewko wprowadza prawdziwie świąteczną atmosferę. Często jednakże ogarnia nas uczucie zawodu, kiedy nasz świerk szybko gubi igły, pomimo regularnego uzupełniania wody w słoju. Dzieje się tak dlatego, że mało kto pamięta o tym, aby zapewnić odpowiednią wilgotność również igłom. Wysuszone szybciej opadają.

Pomoże w tym ręczny opryskiwacz Mercury Super firmy Kwazar – profesjonalny, wygodny i prosty w obsłudze, uczyni pielęgnację roślin ozdobnych łatwą i przyjemną, a świąteczną choinkę utrzyma w świetnej kondycji przez kilka tygodni.
Dzięki zastosowaniu w pompce innowacyjnego Systemu Double Action®, urządzenie równomiernie rozpyla ciecz zarówno przy naciśnięciu, jak i puszczeniu dźwigni. Natomiast regulowana dysza pozwala na zastosowanie zmiennego strumienia, w zależności od potrzeby. Mercury Super posiada także unikatowy pasek kontroli poziomu płynu, a pierścień stabilizujący w podstawie zabezpiecza zbiornik przed przypadkowymi urazami mechanicznymi. Wykonano go z lekkich ale bardzo wytrzymałych materiałów o podwyższonej odporności na środki chemiczne. Opryskiwacze Mercury to urządzenia w całości wyprodukowane w Polsce. Precyzyjne wykończenie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów, sprawiają, że raz kupiony opryskiwacz będzie nam służył długie lata. 

Opryskiwacze Mercury dostępne są w dwóch pojemnościach: 0,5l i 1l
Sugerowana cena detaliczna: ok. 9-11 zł (w zależności od pojemności)

/ źródło - Best Image PR/

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 15:00