Jabra na Walentynki 2020
Wpisany przez S.Z.   
środa, 12 lutego 2020 13:44

„I Just Called to Say I Love You” - Jabra na Walentynki 2020

Szukasz pomysłu na Walentynkowy prezent? Zaskocz swoją drugą połówkę nowymi słuchawkami. Bezprzewodowe, w kompaktowym rozmiarze, idealnie dopasowujące się do ucha i gwarantujące stabilne połączenia Jabra Elite 75t to jeszcze więcej okazji do wyznania miłości!


Jabra Elite 75t w oszałamiającym odcieniu złotego beżu to prezent, który nie pozwoli o sobie zapomnieć - obdarowana osoba pomyśli o Tobie za każdym razem, gdy będzie po niego sięgać.
Dzięki 28-godzinnej żywotności baterii Jabra Elite 75t stanowi niezawodne towarzystwo w różnych momentach życia. Wyczerpana bateria? To już przeszłość dzięki opcji szybkiego 15-minutowego ładowania, które zapewnia do 60 minut użytkowania urządzenia.
Bezbłędna łączność Bluetooth 5.0 o zasięgu do 10 metrów daje dużo swobody w działaniu, a stabilna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji zapewnia, że połączenie jest równie silne, jak najgorętsze uczucie.
Nie obawiaj się, że słuchawka wypadnie z ucha w trakcie rozmowy lub słuchania muzyki - Jabra Elite 75t zostały zaprojektowane tak, aby niezależnie od sytuacji pozostać na swoim miejscu. Zestaw jest odporny na każdą pogodę z 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez kurz i wodę.
Złoto nie jest Twoim kolorem? Jabra Elite 75t dostępne są także w wersji Black oraz Titanium Black.
Cena: 799 pln

/źródło - STUDIO111 /