Funkcjonalne prezenty na Dzień Babci i Dziadka.
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 12 stycznia 2020 13:03

Funkcjonalne prezenty na Dzień Babci i Dziadka.

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka – święto, o którym powinien pamiętać każdy wnuk. To doskonały moment, aby okazać szczególną miłość i troskę, a także wręczyć upominki tym wyjątkowym w naszym życiu osobom. Inspiracje prezentowe na tę specjalną okazję dostępne są w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.


 

Babcia i dziadek zajmują szczególne miejsce w życiu każdej osoby. Są nieocenio-nym źródłem dobroci i mądrości, a także wspaniałymi kompanami zabaw i rozmów. Właśnie dlatego obchodzony 21 i 22 stycznia Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, by w specjalny sposób podziękować im za ich obecność i wszystko, co dla nas robią.

W trosce o zdrowie...

Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i szczęście bliskiej osoby. Chcąc o nie zadbać, możesz podarować swoim dziadkom funkcjonalne upominki, które pozwolą im cie-szyć się każdego dnia dobrym samopoczuciem. Niejeden senior na pewno doceni masażer kołnierz masujący (99 zł), który idealnie sprawdzi się także przy masażu całego ciała, niwelując napięcie mięśniowe i przyczyniając się do poprawy jakości snu. W łagodzeniu dolegliwości bólowych przydatna będzie też lampa na podczer-wień z żarówką Philips (79 zł). W chłodne dni i noce niezastąpione okażą się pod-grzewany koc elektryczny 60 W (69 zł) oraz masażer/ogrzewacz do stóp (35 zł). Z kolei wygodę podczas toalety zapewnią ławka kąpielowa (59 zł) lub taboret pryszni-cowy (89 zł), a także uchwyty pomocnicze na przyssawki (14 zł i 16 zł, w zależności od rozmiaru). W domu dziadków z pewnością nie powinno zabraknąć ciśnieniomie-rza, do wyboru nadgarstkowy (35 zł) lub naramienny (59 zł), który pozwoli na regu-larną kontrolę ciśnienia krwi i tętna.

...i komfort seniora

Aktywny senior z pewnością ucieszy się z wózka zakupowego (49 zł), który posiada wygodne kółka do prowadzenia po schodach. Dla osób, które nieco zawodzi wzrok, idealnie sprawdzą się okulary do czytania (10 zł), lupa z podświetleniem LED (22 zł) lub szkło powiększające do robótek ręcznych (16 zł), które przyda się zarówno przy nawlekaniu igieł, haftowaniu, jak i czytaniu. Świetnym rozwiązaniem będą też prezenty pełniące jednocześnie funkcję dekoracyjną, np. poduszka wełniana (17 zł i 26 zł, w zależności od rozmiaru), poduszka płaska (17 zł) i kołdra wełniana (119 zł). Z kolei lampa kryształ solny (50 zł) nada pomieszczeniu przytulności, a jednocześnie wzbogaci powietrze o jony ujemne, zmniejszając też efekty alergii czy obniżając stres.


Oferta dostępna jest od 13 stycznia do wyczerpania zapasów.
Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:
• Stronie www.netto.pl
• Profilu na Facebooku: Netto Polska


O Netto Polska:
Sieć handlowa, która w ciągu 24 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma 380 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ok 6 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech

 

/źródło - /

Poprawiony: niedziela, 12 stycznia 2020 13:13