Podejmij wyzwanie z księgi rekordów Guinnessa! Sos Trinidad Scorpion
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 12 stycznia 2020 12:49

Podejmij wyzwanie z księgi rekordów Guinnessa! Sos Trinidad Scorpion 

Będzie piekło! Trinidad Scorpion to odmiana papryki habanero. Jej ostrość sprawiła, że w 2011 roku znalazła się na kartach księgi rekordów Guinnessa. Firma Roleski przygotowała Sos Trinidad Scorpion z jej dodatkiem. Spełni on oczekiwania konsumentów poszukujących prawdziwych kuli-narnych wyzwań.

 

Konkursy w jedzeniu piekielnie ostrych potraw cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie. Papryczki chili, podobnie jak wasabi czy mentol, pobudzają receptory bólowe w komórkach nerwowych. Uczucie palenia z czasem zaczyna zmieniać się w przyjemność. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nasz mózg na sygnały związane z pieczeniem i bólem reaguje uwalnianiem naturalnych środków przeciwbólowych, czyli endorfin. Dzięki nim doświadczamy chwilowej euforii i odczuwamy szczęście. Dla takich przeżyć, nie tylko smakowych, wielu śmiałków sięga po najostrzejszą papryczkę na świecie – Trinidad Scorpion. Teraz jej piekielną ostrość możemy mieć na co dzień w swoim domu - dzięki firmie Roleski, która wprowadziła na rynek sos Trinidad Scorpion.

Podkręć smak swoich potraw

Papryczka Trinidad Scorpion posiada ostrość rzędu 1 463 700 jednostek w skali ostrości Scoville’a. Dla porównania, popularna papryczka jalapeño czy sos tabasco mieszczą się w granicach 2 500–8 000 jednostek. Sos Roleski Trinidad Scorpion to sposób na podkręcenie smaku wielu potraw. Można go użyć do domowego hamburgera, hot doga, wołowiny, dań meksykańskich czy innej strawy wprost z piekielnej kuchni. Sos na bazie najostrzejszej papryczki chili na świecie może stanowić palącą w ga

rdle alternatywę dla sosu tabasco lub salsy, której używamy podczas gotowania chili con carne lub burrito. Odrobina sosu Roleski wniesie smak naszych ulubionych potraw na zupełnie nowy poziom.

W dobrym towarzystwie

Trinidad Scorpion od Roleski należy do linii sosów ostrych. Sos sygnowany logo Roleski ma w swoim składzie chilli oraz suszoną papryczkę Trinidad Scorpion. Ostrość pojawia się z opóźnieniem, dlatego nie warto przedobrzyć z ilością dodanego składnika. Sos Trinidad Scorpion to piekielna rewolucja, która została stworzona na bazie najlepszych składników. Nie posiada konserwantów, glutenu oraz GMO, dlatego sprawdzi się jako dodatek do każdego posiłku i w każdej diecie.

Roleski Trinidad Scorpion to sos, który został stworzony dla osób kochających potrawy o wysokim poziomie ostrości. Wzmacnia smak dań, a także zwiększa intensywność doznań.

Sos Trinidad Scorpion Roleski 300g
Producent: ROLESKI Sp. z o.o.
Dystrybutor: ROLESKI Sp. z o.o.
Cena na półce: od 6,30 za 300g
www.republikaroleski.pl

100g 20g
Kalorie 150 kcal 30 kcal
Energia 629 kJ 126 kJ
Tłuszcz 4,7 g 0,9 g
Węglowodany 25 g 5 g
Białko 1,2 g 0,2 g
Sól 2,05 g 0,41 g


Firma Roleski to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od ponad 40 lat związane z produkcją spożywczą. Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem produktów premium - ketchupów, majonezów, musztard, sosów, dressingów, bulionów, marynat oraz octów oraz produktów ekologicznych - musztard bio, ketchupów bio oraz koncentratów pomidorowych bio. Wszystkie produkty Roleski nie zawierają konserwantów, glutenu i są wolne od GMO. Produkty pod marką Roleski dostępne są zarówno w wygodnych opakowaniach przeznaczonych dla indywidualnych konsumentów, jak i również w formatach dedykowanych dla rynku HoReCa. Polskość oraz rodzinność firmy Roleski to cechy, które skutkują szczególnym ukierunkowaniem firmy na naszych rodzimych, polskich konsumentów oraz najwyższą jakością produktów. Gwarantem najważniejszego atutu marki – jakości – jest nazwisko założycieli i właścicieli firmy, którzy również jako konsumenci swoich produktów nieustannie czuwają nad ich renomą.

/źródło -   fot.Elisabeth Crévolin z Pixabay/

Poprawiony: niedziela, 12 stycznia 2020 13:02