Pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu
Wpisany przez W.P.   
czwartek, 08 sierpnia 2019 07:27

Pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu

Chcesz podarować bliskim prezent z okazji rocznicy ślubu? Nie wiesz, co wybrać, aby ich zaskoczyć? Możesz dopasować podarunek do nazwy rocznicy, co na pewno jest wyjątkowym pomysłem. Ciekawymi upominkami są także takie, które dopasujesz do indywidualnych upodobań. Zobacz nasze propozycje.

 

Prezent na konkretną rocznicę

Prostym sposobem na wybór prezentu na rocznicę ślubu, jest dopasowanie go do nazwy. Pierwsza rocznica ślubu to papierowa, dlatego możesz wręczyć grafiki w ramkach lub pudełko z tektury wypełnione kieliszkami, winem czy innymi drobiazgami. Ciekawym pomysłem jest także album na zdjęcia. Druga rocznica ślubu to bawełniana. Tutaj sprawdzą się oczywiście ozdobne tkaniny, np. ręczniki, obrusy czy bieżniki. Trzecia rocznica ślubu to skórzana. Możesz wybrać podobne portfele, kosmetyczki lub bransoletki z grawerem. Kolejna rocznica ślubu to kwiatowa. Tutaj masz duże pole do popisu, np. flower boxy, kolorowe kwiaty w drewnianej skrzynce czy tradycyjny bukiet. Piąta rocznica ślubu to drewniana. Dobrym pomysłem jest zakup skrzynki, do której możesz włożyć drobiazgi z podpisem, np. mały baton, świeczkę czy monety. Wśród ozdób z drewna królują także elementy drzewa, które przypominają plastry, wraz z nadrukiem. Możesz także wybrać zegar lub akcesoria kuchenne z personalizacją. Szósta rocznica ślubu to cukrowa, dlatego warto postawić na słodkości. Możesz je zapakować do kosza i owinąć bezbarwną folią. Kolejna rocznica to wełniana, dlatego najlepszym pomysłem jest wręczenie odzieży. Na ósmą rocznicę ślubu, która nazywana jest spiżową, ewentualnie brązową, możesz wręczyć biżuterię czy skrzynkę z alkoholem w ciemnym kolorze. Dziewiąta rocznica ślubu to blaszana. Nie wiesz co wręczyć? Świetnie sprawdzi się zestaw dwóch podobnych breloków. Dziesiąta rocznica ślubu, czyli cynowa, to okazja do wręczenia drobiazgu w metalowym opakowaniu, np. personalizowanych czekoladek. Chcesz kupić coś wyjątkowego? Weź pod uwagę pożyczki pozabankowe. Gotówkę możesz wydać na dowolny cel, a same formalności są komfortowe. Pożyczki pozabankowe możesz wziąć nawet nie wychodząc z domu.

Personalizowane upominki na rocznicę ślubu

Piękne i wyjątkowe prezenty to takie, które są skierowane bezpośrednio do obdarowywanych osób. Właśnie dlatego wszelkie napisy i życzenia w formie nadruków czy graweru są świetnym pomysłem. Możesz wręczyć np. domowe przetwory w słoikach z etykietą, na których znajdują się imiona. Takie produkty możesz kupić w Internecie lub... zrobić samemu! Ciekawym pomysłem jest także wręczenie dwóch kieliszków do wina lub szampana z grawerem. A może tradycyjne kubki w nowoczesnym wydaniu? Taki upominek na pewno przypadnie do gustu i będzie też praktycznym dodatkiem do domu. Wybierz takie, które będą miały imiona lub ciekawe cytaty. Ostatnio modne są także akcesoria kuchenne z grawerem, np. deski do krojenia czy chlebaki. Jeśli zależy Ci na dodatkowych pieniądzach, bo nie masz oszczędności, mogą Ci pomóc pożyczki pozabankowe. Wystarczy, że będziesz pamiętać o regularnej spłacie.

Poprawiony: czwartek, 08 sierpnia 2019 07:32