Na straży porządku - pojemniki na pieluchy Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 28 kwietnia 2011 08:07
Na straży porządku

Zadbany dom wpływa na rozwój i bezpieczeństwo malucha. Porządek jest nie tylko kwestią estetyki, ale przede wszystkim wyrazem dbałości o zdrowie pociechy.
Czyste otoczenie wpływa na stan zdrowia dziecka i zapewnia prawidłowy rozwój i sprawne funkcjonowanie układu oddechowego, ruchowego, trawiennego i nerwowego malca.

House Manager
altDobra organizacja pracy jest podstawą sukcesu młodej mamy. Utrzymanie porządku w domu, w którym zagościł bobas nie jest prostym zadaniem, a próba odnalezienia się w gąszczu codziennych zajęć może przyprawić o zawrót głowy. Jak bowiem być jednocześnie idealną matką i perfekcyjną panią domu? Utrzymanie higieny otoczenia, tak istotne dla zdrowia całej rodziny, bywa kłopotliwe. Porozrzucane zabawki, gryzaki i grzechotki oraz stosy ubranek potrafią skutecznie zniweczyć zabiegi dbania o porządek. Z pomocą przychodzi pojemnik duży JJ Cole ze sklepu
www.babymama.pl  Ten funkcjonalny, łatwy do utrzymania w czystości i estetyczny pojemnik doskonale sprawdzi się jako kosz na bieliznę czy skrzynia na zabawki Twojej pociechy. Dzięki niemu szybko posprzątasz dom i utrzymasz efekt czystości na długi czas. Pojemnik duży JJ Cole doskonale sprawdzi się w Twoim domu.

Kącik pielęgnacyjny
altDziecko powinno być przewijane tak często, jak tylko zachodzi taka potrzeba. Przyjmuje się, że noworodek potrzebuje około 10, a kilkumiesięczny bobas około 7 zmian pieluchy w ciągu doby. Pielęgnacja delikatnej skóry maluszka i zmiana pieluchy wymaga od rodziców użycia wielu przyborów  (m.in. chusteczek nawilżających, kremu, pudru oraz pieluszek). Warto mieć to wszystko pod ręką, by móc szybko i sprawnie przewinąć malca. Zbyt długie narażenie skóry maluszka na kontakt z mokrą i brudną pieluchą może być przyczyną podrażnień, nierzadko prowadzących do zmian o charakterze pieluszkowego zapalenia skóry. Aby usprawnić zabieg pielęgnacji skóry maluszka i jednocześnie dbać o czystość w domu, warto skorzystać z pojemnika na pieluszki JJ Cole Collections dostępnego w ofercie min. sklepu
www.babymama.pl ) .  Dzięki pojemnikowi na pieluszki JJ Cole Collection w Twoim domu zapanuje ład i porządek, a wszystko, czego potrzebujesz, aby zatroszczyć się o delikatną skórę dziecka, masz w zasięgu ręki.

Szykownie i praktycznie
altPojemnik na pieluszki JJ Cole Collection powstał z myślą o potrzebach i rosnących wymaganiach współczesnych mam. Jest idealnym produktem dla wszystkich, którzy cenią rozwiązania praktyczne i gustowne. Łatwy dostęp do pieluch jednorazowych i tetrowych, wygodne miejsce na chusteczki nawilżające, krem i inne drobiazgi niezbędne do właściwej pielęgnacji bobasa sprawiają, że pojemnik jest prawdziwie przydatny i w pełni pożyteczny. Klasyczne kształty i kolory ( brąz i zieleń) nadają pojemnikom stylu i szyku. Pojemnik na Pieluszki JJ Cole Collection doskonale sprawdzi się w każdym zakątku Twojego domu. A dzięki dołączonym specjalnym haczykom możesz go także zawiesić w szafie.    
Pojemnik jest łatwy do utrzymania w czystości. Korzystając z Pojemnika na Pieluszki JJ Cole Collection, możesz być pewna, że dajesz swojemu dziecku wszystko, co najlepsze.
Więcej informacji rodzice znajdą na stronie:
www.babymama.pl

 
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 19:57