Internetowa szwalnia Dekorii
Wpisany przez Publicon PR   
niedziela, 17 kwietnia 2011 09:21
Internetowa szwalnia Dekorii

Często marzy nam się wnętrze o niepowtarzalnym stylu. Poszukując kreatywnych rozwiązań, czerpiemy inspirację z różnych źródeł - wówczas najczęściej rodzą się pomysły oryginalne, jedyne w swoim rodzaju, które jednak ciężko wprowadzić w życie korzystając z szablonowych rozwiązań.
altDzięki internetowej szwalni Dekorii istnieje możliwość urządzenia mieszkania w wymarzonym stylu, korzystając z perfekcyjnie dobranych produktów.
Kiedy brakuje czasu i umiejętności w kwestii aranżacji, a w głowie zrodził się pomysł jedyny w swoim rodzaju, pora skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nie warto bowiem tracić czasu i energii na odwiedzanie wszystkich po kolei sklepów w poszukiwaniu produktu, który idealnie wpisze się w naszą wizję. Marki będące ekspertami w dziedzinie aranżacji wnętrz oferują swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, a także możliwość przygotowania produktu uszytego na miarę. Gdzie szukać tego typu rozwiązań?
Dzięki internetowej szwalni Dekorii wymarzone firany, zasłony czy narzuty są w zasięgu ręki. Praktyczne i funkcjonalne rolety, idealnie dopasowane do  charakteru wnętrza, w krótkim czasie zawisną w oknie, zachwycając bogatą kolorystyką. W tym sezonie oferta wzbogacona została również o szycie obrusów na miarę. Oryginalne, niepowtarzalne wzory, dokładnie dobrane wymiary i wysoka jakość tkanin to cechy propozycji od czołowego polskiego producenta domowych tekstyliów.  Bez problemu zamówimy obrus na stół o pożądanych przez nasalt wymiarach, a internetowy kalkulator umożliwi wykonanie szybkiej kalkulacji ceny produktu z wybranej wcześniej tkaniny.
Każda osoba ceniąca sobie oryginalność, a także oszczędność czasu, znajdzie produkt spełniający oczekiwania. Wybór internetowej szwalni Dekoria.pl to gwarancja satysfakcji z dokonanego wyboru. Możliwość otrzymania bezpłatnych próbek pozwoli wybrać produkt idealnie komponujący się ze stylem mieszkania, natomiast profesjonalne doradztwo – drogą telefoniczną, mailową, czy za pośrednictwem konta na Facebooku - i krótka realizacja zamówienia (maksymalnie 10 dni), pozwoli szybko cieszyć się nowym nabytkiem. Przy zamówieniu powyżej 300 zł, produkt dostarczany jest bezpłatnie.
Bogactwo dostępnych deseni pozwoli na planowanie aranżacji w rozmaitych stylach i tonacjach. W internetowej szwalni dekorii kreatywność nie jest w żaden sposób ograniczona!
 
/źródło - Publicon PR i www.dekoria.pl /
Poprawiony: czwartek, 09 stycznia 2014 18:45