Prezent dla podróżnika - jaki wybrać?
Wpisany przez kreatywna-okładka.pl   
wtorek, 28 maja 2019 06:24

Prezent dla podróżnika - jaki wybrać?

Każdy z nas zna osobę, która ma bzika na punkcie podróżowania. Takie osoby są bardzo ciekawe świata i uwielbiają odwiedzać różne miejsca oraz poznawać obce kraje. Aby znaleźć wyjątkowy prezent dla podróżnika, trzeba nieco się napracować. Podpowiadamy, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest kreatywna okładka.

 Kreatywna okładka

 Kreatywna okładka to personalizowana okładka, na której znajdują się fotografie naszego podróżnika oraz nagłówki, które dostarczają o nim kilku informacji. Nagłówki mogą też nawiązywać do święta, jakie obchodzi nasz podróżnik, na przykład:

 • Maciej – nasz podróżnik okrążył już ziemię!
 • Monika podróżuje już od 10 lat – co niezwykłego zobaczyła.
 • Imieniny Wiesława, słynnego podróżnika! Jak będzie świętował?
 • Radek stworzył ranking najciekawszych miejsc, które warto zobaczyć.

Okładka dla podróżnika – dlaczego warto?

 • Zdjęcie na okładce poczytnego pisma, na przykład na okładce czasopism Globtroter czy National Traveller z pewnością zrobi wrażenie na każdym podróżniku.
 • Personalizowana okładka, która umieszczona jest w gustownej, białej bądź czarnej ramie będzie pamiątką na długie, długie lata.
 • Taki drobiazg dla podróżnika to oryginalny prezent, który z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji.
 • To prezent dla podróżników w każdym wieku.
 • Kreatywna okładka to prezent na każdą okazję, ale też fajny drobiazg bez okazji.

Firma Kreatywna okładka

Firma Kreatywna okładka tworzeniem personalizowanych okładek, w szczególności okładek dla podróżników, zajmuje się od wielu lat. Zespół tworzą kreatywni graficy, którzy zadbają o najmniejszy szczegół. Realizacja zamówień przebiega bardzo sprawnie:

 1. Zakup okładki.
 2. Przesłanie zdjęć podróżnika, dla którego tworzona będzie okładka oraz kilku informacji o nim – imię, wiek to najistotniejsze kwestie.
 3. Zespół przygotowuje projekt i przesyła go do akceptacji.
 4. Wysyłka okładki.

Jeśli więc szukacie oryginalnego prezentu dla podróżnika, fajna okładka będzie idealna. Warto odpowiednio wcześniej wybrać zdjęcie i zastanowić się, jakie informacje chcemy umieścić w nagłówkach. O całą resztę zadba zespół z Kreatywnej okładki.

Powodzenia!