Rozpocznij wiosnę z Good Foodem - konkurs Drukuj Email
Wpisany przez Inplus PR   
czwartek, 24 marca 2011 15:28

Rozpocznij wiosnę z Good Foodem

Lubisz eksperymentować w kuchni? Doskonale! Wiosna to najlepszy czas na przeprowadzenie rewolucji na naszych talerzach i nowe odkrycia. W sklepach dostępnych jest coraz więcej świeżych produktów, z których można wyczarować wiele apetycznych przekąsek.

altPrzyjemność jedzenia będzie tym większa, jeśli połączymy ją z zabawą. Taką okazję daje producent Extra Cienkich Wafli Good Food, który postanowił przywitać wiosnę nowym konkursem z atrakcyjnymi nagrodami.
Wiosenne porządki warto zacząć od sposobu odżywiania. Zdrowe i bogate w witaminy przekąski nie tylko dostarczą nam niezbędnej energii, lecz także wpłyną na lepsze samopoczucie.
- Dietetycy zgodnie przyznają, że w ciągu dnia powinniśmy spożywać średnio  4-5 posiłków. Oznacza to, że prócz trzech głównych dań, w codziennym jadłospisie powinny znaleźć się jeszcze zdrowe, najlepiej pełnoziarniste przekąski - mówi Maria Hoffa specjalista ds. nowych produktów z firmy Good Food, producenta wafli ryżowych i kukurydzianych -  W idealnie zbalansowanej diecie to właśnie te dwie przekąski powinny dostarczać najmniejszą dawkę kalorii – dodaje.
Idealnym urozmaiceniem naszej codziennej diety mogą okazać się np. extra cienkie wafle Good Food. Są pełnoziarniste, niskotłuszczowe, bogate w błonnik, nie zawierają glutenu, a jeden cienki, 6-milimetrowy wafel dostarcza tylko 19 kcal. Można więc śmiało łączyć je z innymi produktami spożywczymi, bez ryzyka przybrania na wadze.

Pobaw się smakiem

„Odkrywcy zdrowych przekąsek” to konkurs połączony z zabawą, dzięki któremu możemy stać się kulinarnym Indiana Jonesem i zacząć eksperymentować smakiem. Zasada jest prosta: wystarczy zalogować się na stronie jednego z portali kulinarnych i dodać (wraz ze zdjęciem) swój przepis na przekąskę, której składnikiem będą Extra Cienkie Wafle Good Food. Do wyboru mamy dwa warianty – wafle ryżowe lub kukurydziane, co daje większe pole do popisu. Wszystkie są cienkie, zdrowe i niskokaloryczne, tak więc nawet w połączeniu z czekoladą będą świetną alternatywą dla wysokotłuszczowych przekąsek.
Konkurs trwa od 21 marca do 18 kwietnia, a wszystkie najlepsze przepisy znajdą się w specjalnej Książce kulinarnej zdrowych przekąsek Good Food.

Zostań wiosennym odkrywcą zdrowych przekąsek i wygraj cenne nagrody!

- Codziennie do wygrania nagroda: Zestaw produktów Good Food (15 nagród codziennych)
- Nagroda tygodnia: drobne AGD/akcesoria kuchenne/etc (3 nagrody tygodniowe; pierwsza nagroda przyznana w II tygodniu)
- Nagroda za najlepszy przepis w Rankingu - Zestaw produktów Good Food
- Nagroda główna- Szybkowar Fissler, w którym z łatwością przyrządzimy zdrowe potrawy

Więcej informacji znajduje się na stronie http://goodfood.pl/pl/Media