E mówi stop twardej wodzie Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 19 marca 2011 13:17

E mówi stop twardej wodzie!

Bardziej efektywne pranie dzięki Soft Water Formula.


altTwarda woda i trudne plamy to już nie problem. Marka E - Twój ekspert w kwestii czystości - znalazł skuteczne rozwiązanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadził na rynek unikalną formułę w proszku altE - Soft Water Formula, która zmiękcza wodę umożliwiając aktywnym składnikom proszku bardziej efektywne działanie.  Dzięki temu Twoje pranie jest czyste i świeże. Marka E  jako pierwsza i jedyna na rynku oferuje tak wyjątkowy produkt.

E – Twój ekspert w kwestii czystości - znalazł skuteczne rozwiązanie, które pomaga radzić sobie z problemem twardej wody.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadził na rynek unikalną formułę w proszku E - Soft Water Formula, która zmiękcza wodę umożliwiając aktywnym składnikom bardziej efektywne działanie. Proszek E z Soft Water Formula redukując niekorzystne efekty twardej wody, umożliwia dokładne pranie, w wyniku którego ubrania są miękkie i czyste, bez plam i osadów, a kolory pozostają intensywne.

altCo oznacza „twarda woda”?

Twardość wody jest parametrem, który określa stężenie soli wapnia i magnezu w wodzie. Ich duża zawartość w wodzie powoduje powstawanie osadów na pranych tkaninach. Ale nie tylko… Wpływa też na efektywność prania, ponieważ twarda woda utrudnia działanie składników aktywnych proszku i efekt prania jest niezadowalający. Dodatkowo, osadzające się na ubraniach nierozpuszczalne sole sprawiają, że tkaniny są nieprzyjemne i szorstkie w dotyku.

W Polsce aż 84,8% gmin ma twardą wodę, więc problem ten dotyczy prawie każdego z nas! Warto więc stosować nowy E z Soft Water Formula, który zmiękcza wodę wychwytując jony wapnia i magnezu. Dzięki temu ułatwia pranie, gdyż aktywne składniki mogą bardziej efektywnie działać, a tym samym efekt prania jest optymalny już za pierwszym razem, nawet w temperaturze 30 stopni Celsjusza!

Oferta proszków E z Soft Water Formula obejmuje warianty do tkanin białych oraz kolorowych; linię wzbogaconą zmiękczającym działaniem płynu do płukania tkanin o odświeżającym zapachu Lime Fresh (E 2in1) oraz linię Sensitive, która posiada Pozytywną Opinię Centrum Zdrowia Dziecka, dzięki czemu proszek ten może być bez obaw stosowany do prania bielizny osób o wrażliwej skórze oraz bielizny dziecięcej.
 
Oferta proszków do prania marki E: 
- E Color
- E do Białego
- E 2in1 Lime Fresh do Białego
- E 2in1 Lime Fresh Color
- Sensitive do Białego
- Sensitive Color

Produkty dostępne w opakowaniach: 400g, 2kg, 4kg, 6kg, 8kg.
Rekomendowana przez producenta cena detaliczna:
400g - 4.49 pln
 2kg- 17.49 pln
4kg - 29.99 pln
6kg - 37.99 pln


Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 14:08