„Pejzaż we mgle” - klasyka powieści obyczajowej - o książce Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 04 grudnia 2018 14:32

„Pejzaż we mgle” - klasyka powieści obyczajowej

Jeżeli lubicie historie miłosne z tajemnicą w tle, intrygi, wartką akcję i piękne krajobrazy - po prostu musicie sięgnąć po tę książkę.

Pejzaż we mgle” to najnowsza powieść Katarzyny Redmerskiej - autorki poczytnych romansów, która ujęła czytelniczki lekkością pióra. Autorka precyzyjnie i barwnie odmalowuje w swojej twórczości ludzkie charaktery i piękno przyrody, przez co opowiedziane przez nią historie są tak wyjątkowe.
Pejzaż we mgle” to ciepła i nostalgiczna powieść, która pochłania czytelnika bez reszty. To książka, która urzeka od pierwszej strony, a po której przeczytaniu czuje się niedosyt. To powieść, która za sprawą plastycznego języka pisarki przenosi nas w malownicze miejsca Ziemi Kłodzkiej, Prowansji, Roztocza. Autorka kolejny raz udowadnia, że bez miłości życie jest niepełne, a los bywa przewrotny.
Klara i Wojtek przechodzą kryzys małżeński. Klara nie jest już niczego pewna, również tego, czy Wojtek jest mężczyzną jej życia - a może jest nim ktoś inny? W pogodzeniu małżonków stara się pomóc ojciec Wojtka, któremu Klara przypomina miłość jego życia. Czy młodzi będą umieli zawalczyć o swoją miłość, kiedy los wystawi ich uczucie na próbę?


„Pejzaż we mgle”, Wydawnictwo Axis Mundi.