Ginger gwiazdą w łazience Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 12 lutego 2011 14:43
Ginger gwiazdą w łazience

Tak jak Ginger Rogers stała się taneczną gwiazdą świata show-biznesu i Hollywood, tak armatura Deante Ginger ma szansę w tym sezonie olśniewać wśród jednouchwytowych baterii łazienkowych.

altNowość od Deante łączy w sobie wszystkie oczywiste cechy baterii jednouchwytowych: ekonomiczność, szybką i precyzyjną regulację strumienia, optymalne regulowanie temperatury, oszczędność wody i czasu. Do tego zachwyca swoim urokiem, pięknym kształtem i cieszy wysoką jakością materiału. Przeznaczona jest dla ludzi o wysublimowanym guście, którzy cenią sobie klasykę w designie oraz dobre wyczucie estetyki w aranżacji wnętrz. 
W skład serii Ginger wchodzą: bateria wannowa ścienna, natryskowa, bidetowa, umywalkowa oraz umywalkowa z podwyższonym korpusem. Na szczególną uwagę zasługuje ta ostatnia, gdyż można ją zamontować przy umywalkach nablatowych. altWydłużona dźwignia to cecha szczególna tej serii. Nadaje pięciu siostrom Ginger charakter, a z klasycznym kształtem ich wylewek tworzy interesujące zestawienie. Produkty Deante Ginger wdzięcznie wpiszą się z zarówno w odważniejsze jak i klasyczne aranżacje. 
Wszystkie modele serii zostały wyposażone w głowicę ceramiczną o bardzo wysokiej trwałości, co w połączeniu z 7-letnią gwarancją od producenta stanowi obietnicę efektywnego i długiego użytkowania. 
Deante Ginger: 
• 7 lat gwarancji
• wykończenie: chrom
• głowica: 25- 35 mm
• cena: 249 – 309 zł

/źródło - Inplus PR/

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 14:00