Nowy salon Nissana w Kielcach Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 07 sierpnia 2018 08:07

Nowy salon Nissana w Kielcach

Sieć dealerska Nissana powiększyła się o salon Grupy POL-MOT Auto w Kielcach.


 

Nowo powstały punkt to obecnie jedyny dealer marki działający na terenie województwa świętokrzyskiego. Salon posiada powierzchnię 254 m2, która umożliwia stałą ekspozycję 5 samochodów. W rezultacie klienci będą mogli lepiej poznać m.in. elektrycznego Nissana LEAF lub bestsellery japońskiego producenta w segmencie crossoverów – Nissana Qashqai oraz X Trail. Dodatkowo dogodna lokalizacja przy ulicy 1 Maja 254, w sąsiedztwie trasy S7, umożliwia realizację jazd testowych zarówno w obszarach typowo miejskich, jak i na drogach szybkiego ruchu.
Dużym atutem, wyróżniającym salon na mapie punktów dealerskich działających w tym regionie, jest bez wątpienia punkt ładowania samochodów elektrycznych, który znajduje się na terenie obiektu. Dzięki temu osoby odwiedzające salon lub podróżujące na trasie z Warszawy do Krakowa zyskają możliwość doładowania swojego pojazdu w ramach tzw. półszybkiego ładowania.
„Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z marką Nissan i wierzymy, że wspólne zaangażowanie pozwoli osiągnąć sukces. Jestem przekonany, że nasze doświadczenie i czołowa pozycja na lokalnym rynku motoryzacyjnym oraz bogata gama samochodów marki, zaowocują dużym zainteresowaniem ze strony klientów.” – mówi Mateusz Zarajczyk, Prezes POL-MOT Auto SA.
Nowy punkt dealerski zbudowany został w oparciu o nową Koncepcję Sprzedaży Detalicznej Nissana. U jej podstawy leży chęć stworzenia przyjaznego dla klienta wnętrza obiektu oraz zaproszenia go do interakcji za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W rezultacie to klient decyduje o tempie swojej wizyty w salonie, a rozmowy z doradcami handlowymi i serwisowymi odbywają się przy wysokich, kameralnych stolikach.
„Nissan jest jednym ze światowych pionierów w rozwoju elektromobilności oraz liderem segmentu samochodów elektrycznych w Polsce. W swoich działaniach koncentrujemy się nie tylko na produkcji pojazdów zeroemisyjnych, ale również wspieraniu ich użytkowników. Doskonałym przykładem jest salon Nissan POL-MOT Auto Kielce, w którym kierowcy mogą nie tylko w nowoczesnym wnętrzu zapoznać się z pełną ofertą naszej marki, ale również naładować swój samochód i przy okazji napić się pysznej kawy” - dodaje Robert Prusiński, dyrektor polskiego oddziału Nissana.
Nowy salon jest częścią jednej z największych firm dealerskich w Polsce, Grupy POL-MOT Auto, która rynku motoryzacyjnym obecna jest od 1995 roku. Oprócz sprzedaży i serwisowania samochodów, nowo powstały punkt zapewnia także kompleksową obsługę w zakresie finansowania, ubezpieczeń, likwidacji szkód oraz rozwiązań dedykowanych dla flot, jak również odkupu samochodów używanych.
###

Nissan w Europie
Nissan posiada jedną z najbardziej kompleksowych ofert w Europie spośród producentów samochodów pochodzących z innych kontynentów. Firma zatrudnia ponad 17 000 osób w ramach swoich lokalnych działań w zakresie projektowania, badań i rozwoju, produkcji, logistyki oraz sprzedaży i marketingu. W ubiegłym roku w zakładach Nissana w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Rosji wyprodukowano ponad 640 000 samochodów, w tym wielokrotnie nagradzane crossovery, pojazdy użytkowe oraz Nissany LEAF, najpopularniejszy samochód elektryczny na świecie. Wizja inteligentnej mobilności Nissana wyznacza kierunek prac firmy nad nowymi produktami i technologiami, a kompleksowe podejście do mobilności przyszłości określa najważniejsze decyzje firmy dotyczące sposobów zasilania pojazdów, ich prowadzenia oraz integracji ze społeczeństwem. Nissan stara się zdobyć pozycję najbardziej pożądanej marki azjatyckiej w Europie.
/źródło - http://www.newsroom.nissan-europe.com/

Poprawiony: wtorek, 07 sierpnia 2018 08:17