W czym wyprać i wypłukać delikatną tkaninę? Drukuj Email
Wpisany przez Liberty Group   
wtorek, 21 grudnia 2010 17:23

Nowe szaty Kokosala – nowe warianty, uwodzicielskie zapachy

Każda z nas ma ulubioną bluzkę czy sukienkę, po którą chętnie sięga do szafy.
altChciałybyśmy aby wyglądała tak, jak w dniu w którym ją kupiłyśmy; by zachowała świeży wygląd, nie mechaciła się i nie traciła koloru. Do takich „zadań specjalnych” stworzono płyn do prania tkanin delikatnych Kokosal – najlepszego przyjaciela naszych ubrań.
 

Hasło marki: Kokosal. Pachnąca kropla delikatności, zwraca uwagę na połączenie  w produkcie wyjątkowego, długo utrzymującego się zapachu i szczególnej delikatności, która pomaga nam dbać o tkaniny naszych ulubionych ubrań.

Kokosal – marka doceniana od ponad 50 lat, była obecna na rynku z wariantem do prania ręcznego. Odpowiadając na rosnące potrzeby i wymagania konsumentów, marka zrobiła kolejny krok naprzód i poszerzyła swoje portfolio o 4 nowe warianty do prania w pralkach:

Kokosal Black, chroniący czarne i ciemne ubrania przed blaknięciem

Kokosal Color, chroniący ubrania przed zafarbowaniem i utratą koloru

Kokosal Delicate, chroniący delikatne ubrania przed zniszczeniem,

Kokosal White, odnawiający biel ubrań.

 

Produkty te łączą w sobie skuteczne pranie delikatnych tkanin oraz piękny zapach, który uwodzi coraz większe grono nowych konsumentek. Wszystkie warianty zostały wprowadzone w nowej szacie graficznej, w jeszcze bardziej poręcznym opakowaniu oraz z odświeżonym i przystającym do obecnych trendów logo. Zabiegi te pozwoliły na „odmłodzenie” marki i sprawienie, że jest bardziej atrakcyjna dla szerszej grupy konsumentów.

Połączenie dbałości o kolory, delikatne tkaniny oraz niepowtarzalnego zapachu, to niezaprzeczalna zaleta nowego Kokosala, który sprawia, że świetnym wyglądem naszych ulubionych ubrań możemy cieszyć się jeszcze dłużej...

Otul się jednym z zapachów od E

 

altKoncentraty E do płukania tkanin sprawiają, że nasze ubrania stają się wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku, zachowując na długo piękny zapach kuszący zmysły.
Trzy linie zapachowe - Classic, Feelings i Sensitive, sprawiają że każdy znajdzie w nich coś dla siebie, a wyjątkowa delikatność koncentratów E Sensitive pozwala cieszyć się nimi nawet osobom o bardzo wrażliwej skórze. Odświeżone, eleganckie opakowania zapowiadają wspaniałą gamę nowoczesnych, inspirujących zapachów. Pranie i płukanie z E nigdy jeszcze nie było tak przyjemne!

 

PZ Cussons Polska, producent marki E, stawia na jakość i nowoczesność produktów. Marka E jest trzecią co do wielkości udziałów wartościowych marką na rynku płynów do płukania tkanin. Wprowadzone na rynek trzy linie koncentratów do płukania tkanin E w nowym opakowaniu to odpowiedź na oczekiwania konsumentów. Poręczna i kształtna butelka umożliwia łatwiejsze dozowanie produktu, którego już 1 nakrętka wystarczy by uzyskać doskonały efekt miękkości i przyjemny zapach ubrań. Trzy linie zapachowe -   Classic, Sensitive i Feelings,  odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających odbiorców, ceniących jakość, pozytywne emocje i piękne zapachy.

 

Linia Classic to rodzinna propozycja od E – lubiane kompozycje zapachowe w czterech wariantach: Satynowy Dotyk, Atłasowy Dotyk, Welurowy Dotyk, Kaszmirowy Dotyk – każdy
 z tych zapachów przywodzi na myśl niezrównaną miękkość i delikatność.

 

Linia Sensitive: E Sensitive i E Sensitive z Aloesem i Rumiankiem polecane są do płukania ubrań osób o wrażliwej skórze. Ich skuteczność i delikatność została potwierdzona przez Centrum Zdrowia Dziecka.

 

 Linia Feelings to propozycja dla wszystkich, którzy zapach ulubionych emocji chcą mieć zawsze blisko siebie.  W ofercie E cztery warianty: Relax, Passion, Happiness i Mystery – inspirujące, zniewalające i niezwykle przyjemne.

 

Wybierz jeden z wariantów koncentratu do płukania tkanin proponowanych przez E.
Włóż świeże, pachnące ubranie. Otocz się wybraną intrygującą kompozycją zapachową.  

 

Produkty dostępny w opakowaniach: 1L oraz 2L.

 

Rekomendowana cena detaliczna: 1L – 7,69pln, 2L – 13,99pln

 

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:58