Zgrabna, praktyczna i niedroga Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 03 lutego 2018 12:46

Zgrabna, praktyczna i niedroga

Grecka marka Pyramis wprowadza kolejny praktyczny produkt kuchenny na polski rynek. Tym razem jest to bateria Ossia, której atrakcyjna cena łączy się z przemyślanym, wysokiej jakości wykonaniem.

 

Kiedy zastanawiamy się nad kupnem praktycznej baterii kuchennej stawiamy jej sporo wymagań. Okazuje się, że większość z nich spełnia nowy produkt oferowany przez Pyramis. Przyjrzyjmy się, co szczególnego może zaoferować bateria kuchenna Ossia i czy naprawdę zachęca do kupna?

Kolory warte uwagi

Bateria Ossia dostępna jest w 4 wariantach kolorystycznych idealnie zgranych z kolorami granitowych zlewozmywaków Pyramis. Kolory są neutralne i stonowane, dlatego sprawdzą się zarówno w kuchni nowoczesnej jak i tradycyjnej. Trzy baterie pokryte są granitowymi powłokami: czarną, białą i beżową. Natomiast dla klientów przyzwyczajonych do tradycyjnej kolorystyki, przygotowano baterię w całości chromowaną.

Te zaokrąglone kształty...

Ossia ma zgrabny i jednocześnie praktyczny kształt. Lekka, zaokrąglona i krótka wylewka to prawdziwe wybawienie, ponieważ umożliwia bezproblemowe mycie i napełnianie wodą nawet dużych i nieforemnych naczyń. Kolejna korzyść to możliwość montażu zarówno w dużej, jak i mikroskopijnej kuchni oraz na niewielkim zlewozmywaku. Uzupełnieniem tej prostej i praktycznej konstrukcji jest jeden zawór, tzw. mieszacz, który ułatwia szybką regulację ciśnienia i temperatury wody.

Montaż, któremu sprosta niespecjalista

Koncepcja Pyramis była prosta. Stworzyć nieskomplikowaną, a zarazem estetyczną baterię stojącą, do zamontowania w blacie lub otworze zlewozmywaka. Właśnie taki rodzaj cieszy się największą popularnością wśród klientów. Montaż i demontaż baterii Ossia jest tak prosty, że nawet niewprawiony amator bez trudu wykona wszystkie czynności.

No i ta cena...

W przypadku tej baterii, koszt to największe zaskoczenie. Widać, że Pyramis sukcesywnie poszerza swoją ofertę o produkty, na które może sobie pozwolić konsument z mniejszym budżetem. Jednak tu klient wcale na tym nie traci, ponieważ w cenie od 149 zł (chrom) do 179 zł (wersje granitowe) otrzymuje solidny i praktyczny produkt z 5 letnią gwarancją na szczelność korpusu i sprawność głowicy ceramicznej.


 

O PYRAMIS
PYRAMIS to międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą główną w Grecji i 9 oddziałami w Europie (w tym w Polsce od 1999 roku) oraz w Rosji i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, eksportujące swoje wyroby do 65 krajów na świecie. Nowoczesne zakłady produkcyjne PYRAMIS wytwarzające zlewozmywaki stalowe oraz granitowe znajdują się w Grecji, ale firma produkuje również swoje wyroby w Polsce. PYRAMIS został założony przez Alexandrosa Bakatselosa w Salonikach (Grecja) w 1959 r. jako niewielki zakład produkujący meble oparte na metalowych ramach, a w 1968 roku rozpoczął produkcję zlewozmywaków stalowych. Do dziś firma należy do rodziny Bakatselos.
Oferta PYRAMIS obejmuje zintegrowane rozwiązania do kuchni i łazienek. Firma jest jednym ze światowych liderów w branży zlewozmywaków kuchennych z wydajnością produkcji wynoszącą ponad 1,5 mln zlewozmywaków stalowych rocznie. PYRAMIS oferuje także: armaturę kuchenną, okapy, sprzęt AGD do zabudowy, mini kuchnie, akcesoria kuchenne i produkty łazienkowe. Polski oddział PYRAMIS utworzony został w 1999 roku. Oferta firmy w Polsce obejmuje obecnie zlewozmywaki stalowe i granitowe, armaturę kuchenną, okapy oraz naczynia kuchenne i jest stale rozszerzana o nowe kategorie produktów.
Jakość jest priorytetem w PYRAMIS. Firma dba, aby jej produkty i usługi wyróżniały się jakością i przewyższały oczekiwania Klientów. Wszystkie zlewozmywaki PYRAMIS są produkowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 (18/10) gwarantującej trwałość, odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne, wysoką temperaturę, korozję, a nawet sól morską. Dlatego na produkty tej kategorii PYRAMIS oferuje 100-letnią gwarancję. Wyroby produkowane z pyragranitu objęte są 30-letnią gwarancją. Jakość PYRAMIS potwierdzają także certyfikat ISO 9001:2000 oraz certyfikaty środowiskowe EMAS i ISO 1 4001.
www.pyramis.pl  www.facebook.com/pyramis.polska  

/źródło - /

Poprawiony: sobota, 03 lutego 2018 13:02