Odżywka do rzęs Revitalash - opis, opinie, działanie Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
wtorek, 05 grudnia 2017 10:56

Odżywka do rzęs Revitalash – opis, opinie, działanie

Piękne rzęsy w kilka tygodni? Do niedawna było to niemożliwe. Dziś na rynku pojawiły się odżywki do rzęs - produkty dogłębnie odżywiające i rewitalizujące, dzięki którym maleńkie włoski zyskują piękny wygląd i świetną kondycję. Jedną z nich jest Revitalash – odżywka wzmacniająca osłabione rzęsy.

Odżywka do rzęs - czym jest i do czego służy?

Odżywka do rzęs to produkt, który przeznaczony jest do wzmocnienia i poprawy wyglądu rzęs. Najlepsze z nich są niemal magiczne: są w stanie nie tylko polepszyć stan rzęs, ale również zagęścić je na całej linii, oraz przyspieszyć ich wzrost. Odżywka działa w głębi – na najważniejszą część rzęsy – czyli na jej cebulkę. Wnika do wnętrza mieszków włosowych i tam rozpoczyna swoją „pracę od podstaw” na rzecz mocnych i zdrowych rzęs.

Jak stosować odżywkę do rzęs?

Kluczem do sukcesu jest systematyczność – odżywkę należy aplikować codziennie, na oczyszczoną skórę powiek np. wieczorem po dokładnym demakijażu. Nakłada się ją za pomocą maleńkiego pędzelka, w który jest ona wyposażona. Odżywkę należy aplikować tuż za linią rzęs – można ją stosować na górną i dolną powiekę, a niektóre z nich nadają się również do odżywienia brwi.

Odżywka do rzęs Revitalash - opis i działanie

Odżywka Revitalash ma odpowiednio dobrane składniki, które działają korzystnie na rzęsy – wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z nagietka i ekstrakt z pszenicy to substancje poprawiające kondycję rzęs i zabezpieczające włoski przed zniszczeniem. Dostarczają cebulkom witamin i antyoksydantów, poprawiając kondycję włosków. Revitalash działa odżywczo na cebulki, pozytywnie wpływając na ich kondycję i transportując do ich wnętrza składniki odżywcze.

Odżywka do rzęs Revitalash - opinie

Revitalash jest produktem, który dobrze sprawdza się w momentach, kiedy rzęsy stają się osłabione, np. po zbyt częstym przedłużaniu lub nadmiernej ekspozycji na słońce. Odżywia i wzmacnia włoski, nie dopuszczając do dalszych zniszczeń i mikro – uszkodzeń. Systematycznie aplikowana odżywka Revitalash sprawi, że rzęsy przestaną wypadać w nadmiarze. Revitalash ma bogaty skład i zyskała dobre opinie wśród kobiet, którym zależało na wzmocnieniu rzęs.