Koniec z kocim podjadaniem! Drukuj Email
Wpisany przez Publicon   
wtorek, 19 października 2010 16:13

Koniec z kocim podjadaniem!

Wystarczy chwila nieuwagi, aby sprytny kociak urządził sobie nadprogramową ucztę i dobrał się do swojej puszki lub worka z suchym jedzeniem.
Małe łasuchy tylko na to czekają! Jak uporać się ze sprytnym kotem, który chętnie wykorzystuje chwile nieuwagi i niezauważony dobiera się do jedzenia? Walkę z kocim podjadaniem można zakończyć szybko i skutecznie.
Jeśli kot już z nami zamieszkał – prawdopodobnie wywróci
to nasz dom do góry nogami. To, co dla nas jest oczywiste - zaprowadzenie i utrzymanie porządku - dla niego będzie doskonałą zabawą. Jak wiadomo, kot doskonale radzi sobie z samodzielnym otwieraniem wszelkich pudełek i szufladek. Sprawdźmy więc, jak pójdzie mu z pojemnikami PetLife marki Curver!
Nowy sposób na przechowywanie suchego i świeżego pokarmu będzie dla każdego łasucha dużym zaskoczeniem. Hermetyczne i Koniec z kocim podjadaniem
!

 

Wystarczy chwila nieuwagi, by sprytny kociak urządził sobie nadprogramową ucztę i dobrał się do swojej puszki lub worka z suchym jedzeniem. Małe łasuchy tylko na to czekają! Jak uporać się z pupilem, który chętnie wykorzystuje chwile nieuwagi i niezauważony dobiera się do jedzenia? Walkę z kocim podjadaniem można zakończyć szybko i skutecznie.

Jeśli kot już z nami zamieszkał – w pozytywnym znaczeniu wywróci nasz dom do góry nogami. To, co dla nas jest oczywiste - zaprowadzenie i utrzymanie porządku - dla niego będzie doskonałą zabawą. Jak wiadomo, kot doskonale radzi sobie z samodzielnym otwieraniem wszelkich pudełek i szufladek. Sprawdźmy więc, jak pójdzie mu z pojemnikami PetLife marki Curver!

Nowy sposób na przechowywanie zarówno suchego, jak i świeżego pokarmu będzie dla każdego łasucha dużym zaskoczeniem. Hermetyczne i zapachoszczelne pojemniki uniemożliwią podjadanie w dowolnej porze. Właściciele mogą więc odetchnąć z ulga: żadne kocie sztuczki im w tym nie przeszkodzą!

Pojemniki na karmę PetLife marki Curver dostępne są w różnych rozmiarach - od 1,5 do 12 kg - w sklepie internetowym www.petlife.pl/sklep i dobrych sklepach zoologicznych.

Pojemnik na karmę 12 kg
altPojemnik o pojemności 12 kg na karmę dla kota. Wyposażony  w szereg poręcznych uchwytów, kółka ułatwiające transport, miarkę oraz plastikowy czerpak umożliwiający wygodne dozowanie pokarmu.
Rozmiar: 49.3 x 27.8 x 42.5 cm
Cena: 99.00 zł

Pojemnik na karmę 4 kg

altPojemnik o pojemności 4 kg na karmę dla kota. Wyposażony  w uchwyt ułatwiający przenoszenie go oraz nasypywanie karmy. Hermetyczne zamknięcie zapewnia utrzymanie karmy w świeżości i zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz jej zapachu.
Rozmiar: 19.2 x 29.5 x 34.8 cm
Cena: 49.00 zł

Pojemnik na karmę 1.5 kg

altWysoki pojemnik, zamykany na klapkę umożliwiającą wygodne dozowanie karmy. Posiada specjalnie wyżłobienie zapewniające łatwiejszy uchwyt.
Rozmiar: 25.0 x 10.5 x 30.5 cm
Cena: 30.00 złPojemniki zatrzaskowe

altIdealne rozwiązanie dla przechowywania różnego rodzaju przysmaków   i akcesoriów poza domem – podczas spaceru, wizyty u przyjaciół czy w podróży. Dostępny w trzech rozmiarach.
Rozmiar S: 17.5 x 11.6 x 4.3 cm
Rozmiar M: 13.6 x 13.7 x 6.5 cm
Rozmiar L: 20.2 x 20.1 x 8.6 cm
                                                                                                                                                        Cena: 6.10 - 11.59 zł

/źródło - Publicon/

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:00