Nowości First Austria
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 08 października 2010 09:36

First Austria myśli ciepło o chłodach, a także o tym aby nie zaspać...

Chłodniejsze wieczory stają się normą, dlatego też do momentu rozpoczęcia sezonu grzewczego często zdarza się siegnąć po dodatkowy sweter czy koc.

altGdy to okazuje się niewystarczające, trzeba wspomóc się techniką. First Austria myśli ciepło o wszystkich, którzy narzekają na chłody.
Przenośny termowentylator ceramiczny to remedium na jesienne spadki temperatur. Urządzenie spodoba się sympatykom nowoczesnego designu i będzie pasowało do każdego wnętrza. Ze względu na niewielką moc - 1800W - idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach. Wyposażone zostało w dwa poziomy nawiewu ciepłego powietrza oraz termostat zabezpieczający przed przegrzaniem. Posiada funkcję automatycznej oscylacji, która umożliwia obrót urządzenia, jednocześnie zwiększając jego zasięg oddziaływania. W razie przypadkowego upadku ulega automatycznemu wyłączeniu. Dodatkowo zawiera funkcję chłodzenia, dzięki której w cieplejsze dni można ochłodzić pomieszczenie.
Do zestawu dołączona jest polska instrukcja. W przypadku awarii obowiązuje dwudziestoczteromiesięczna gwarancja.

Termowentylator Ceramiczny FA 5590
Parametry:
- dwa poziomy grzania - ustawiany termostat - funkcja oscylacji
- funkcja chłodzenia
- zabezpieczenie przed przegrzaniem
- ceramiczne płytki grzewcze
- automatyczne wyłączanie podczas przewrócenia urządzenia
- moc: 1800W

Cena: 155 zł brutto


Skuteczna pobudka w dobrym nastroju

altRytm dnia wyznaczają obowiązki. Aby im  sprostać, najpierw trzeba poradzić sobie z porannym wstawaniem. Marka First Austria przygotowała w swojej ofercie niosący wsparcie w trakcie jesiennych poranków radiobudzik FA 2400-1.
Spokojny poranek wprawdzie nie gwarantuje dnia pozbawionego stresu i wyścigu z czasem, ale wprowadza w dobry nastrój. Radiobudzik First Austria z pewnością przyczyni się do wyrobienia w sobie nawyku bezstresowego porannego wstawania. Poza standardowymi funkcjami alarmu i drzemki, urządzenie pozwala na budzenie się przy muzyce pochodzącej
z ulubionej stacji radiowej. Odbiera fale z dwóch zakresów: AM i FM. Wyposażone jest w duży wyświetlacz LCD z łagodnym podświetlaniem, dzięki czemu z łatwością można odczytać na nim godzinę nawet w środku nocy. Radiobudzik być zasilany sieciowo - posiada także funkcję bateryjnego podtrzymywania działania.

Radiobudzik First Austria to propozycja dla zwolenników minimalistycznych rozwiązań. Niewielkie rozmiary, prostota obsługi i niska cena – to niewątpliwe atuty urządzenia. Sprzęt zawiera polską instrukcję. W przypadku awarii obowiązuje dwudziestoczteromiesięczna gwarancja.

Radiobudzik FA 2400-1
Tuner:
AM/FM
Funkcje:
zegar 24h
budzenie muzyką lub dzwonkiem
snooze
sleep
Ogólne:
podtrzymanie bateryjne
duży wyświetlacz (~4,5 cm)
stabilizacja kwarcowa
ściemnianie

Cena: 65 zł brutto


 

Poprawiony: czwartek, 09 stycznia 2014 18:25