Ład na czterech łapach Drukuj Email
Wpisany przez Publicon   
niedziela, 05 września 2010 13:55

Ład na czterech łapach

Marka Curver od ponad pół wieku tworzy praktyczne produkty gospodarstwa domowego, znajdujące zastosowanie w rozmaicie zaaranżowanych wnętrzach.

Zaprowadzenie ładu i porządku pośród czterech kątów nie jest wyzwaniem, gdy dysponuje się odpowiednim wyposażeniem. Problem może pojawić się dopiero wówczas, gdy do domu wkraczają cztery łapy...
Każdy posiadacz futrzanego pupila wie, że pojawienie się w domu zwierzaka niesie ze sobą tyle samo radości, co codziennych zmagań. Tak samo jak w przypadku innych domowych obowiązków, kluczem do sukcesu jest dobra organizacja pracy, a także odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni, którą dzielimy ze zwierzęciem. Eksperci w dziedzinie przechowywania nie mogli pominąć tematu akcesoriów i pożywienia dla czworonożnych domowników - tych najmniejszych, i tych całkiem sporych.alt Problem rozsypanej karmy czy ginących w najmniej oczekiwanym momencie obroży i smyczy został rozwiązany dzięki wprowadzeniu funkcjonalnych i ergonomicznych pojemników do ich przechowywania.
Linia PetLife to gama kilkunastu artykułów przeznaczonych do przechowywania  niezbędnych posiadaczom psa, kota czy mniejszych domowych zwierząt. altPudełka, wykonane z najwyższej jakości tworzyw, dostępne są w różnych rozmiarach, a większość z nich wyposażono w szereg udogodnień dla posiadaczy czworonogów. Hermetyczne zamknięcie, na przykład, jest istotne dla zachowania wartości odżywczych zawartych w suchej karmie, natomiast praktyczne przegródki i szufladki pozwalają na utrzymanie w idealnym ładzie zabawek czy akcesoriów do pielęgnacji.


Cała gama produktów podzielona jest na pojemniki na pożywienie - suche i świeże - oraz pudełka przeznaczone do przechowywania psich czy kocich skarbów. Praktyczne w domu i nieodzowne w podróży, pozwolą na utrzymanie ładu tam, gdzie swoje zasady próbują zaprowadzić czworonożni towarzysze.


Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 12:54