Odrobina luksusu od marki Haier Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 19 maja 2017 13:52

Odrobina luksusu od marki Haier

Nowoczesna lodówka to doskonałe uzupełnienie przemyślanej oraz dobrze zaaranżowanej kuchni. Oprócz rozbudowanej listy funkcji, urządzenie powinno wyróżniać się także ciekawym designem czy praktycznością. Z myślą właśnie o tych cechach powstała chłodziarko-zamrażarka HB22FWRSSAA, zaprojektowana przez firmę Haier.

Lodówki typu side by side to sprzęty, które jeszcze do niedawna oglądać można było głównie na ekranach telewizorów wyświetlających amerykańskie firmy i seriale. To między innymi z tego powodu są one postrzegane jako urządzenia ekskluzywne i bardzo zaawansowane. Ich rosnąca popularność sprawia jednak, że coraz częściej możemy spotkać je w polskich domach i kuchniach. Ze względu na duże pojemności doceniają je szczególnie osoby posiadające liczne rodziny. Jednym z takich urządzeń jest lodówka zaprojektowana przez firmę Haier.
Model HB22FWRSSAA to chłodziarko-zamrażarka typu side by side, o łącznej pojemności 522 litrów i wymiarach 178 cm wysokości, 91 cm szerokości i 76 cm głębokości. Urządzenie zostało zaprojektowane w nowoczesny i elegancki sposób, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Całość łatwo komponuje się z nowoczesnymi meblami kuchennymi.
We wnętrzu znajdziemy półki wykonane z hartowanego szkła. Zostały one zaprojektowane tak, by stanowiły skuteczną barierę dla rozlanych płynów i zabezpieczały komorę chłodziarki przed zalaniem. Jednocześnie dzięki dużej wytrzymałości nie wyginają się nawet pod ciężarem produktów o sporych gabarytach. Całe wnętrze oświetlone jest za pomocą nowoczesnych diod LED, które są nie tylko energooszczędne, ale również nie powodują wzrostu temperatury wewnątrz urządzenia.
Ponadto model ten posiada wiele przydatnych udogodnień, takich jak system NO FROST czy funkcja szybkiego mrożenia. Pierwsze zapewnia lepszy obieg zimnego powietrza wewnątrz urządzenia, zapobiegając osadzaniu się szronu, drugie umożliwia szybkie obniżenie temperatury, co pozwala utrzymać prawidłowe wartości przechowywanej żywności oraz szybko zamrozić łatwo psujące produkty. Wszystkimi funkcjami można łatwo zarządzać za pomocą panelu, umieszczonego na drzwiach urządzenia.
Klasa energetyczna tego modelu to A+, a poziom hałasu, jaki emituje wynosi 43 decybele, co odpowiada poziomowi głośności jakiego doświadczyć możemy wewnątrz lasu. Wszystko to sprawia, że HAIER HB22FWRSSAA to idealne rozwiązanie dla osób posiadających liczną rodzinę, szukających zaprojektowanego ze smakiem, zaawansowanego technologicznie urządzenia, którego będzie satysfakcjonujące przez lata.
HAIER HB22FWRSSAA dostępny jest w sklepie internetowym firmy Haier, zlokalizowanym w Strefie Marek serwisu Allegro, a także w znanych sieciach handlowych. Cena modelu to 4999zł.

/źródło - /

Poprawiony: poniedziałek, 15 maja 2017 10:31