First Austria - wakacyjne nowości
Wpisany przez First Austria   
środa, 07 lipca 2010 10:37

First Austria proponuje na wakacje

Aby nie spóźnić się na samolot czy pocią - radiobudzik, aby nie zapłacić za nadwagę bagażu w samolocie - waga, aby nie "umrzeć z pragnienia" - sokowirówka, aby wysuszyć zebrane grzyby czy inne owoce - suszarka

Funkcjonalny radiobudzik od First Austria

Budzenie się i wstawanie z łóżka nie należą do łatwych czynności.alt Aby nie zaspać, niejednokrotnie potrzebne jest odpowiednie wsparcie. Radiobudzik marki First Austria z dużym, wyraźnym wyświetlaczem LCD przydaje się w tych trudnych momentach, szczególnie starszym osobom.

Urządzenie wyróżnia się oryginalnym kształtem. Stanowi ciekawe dekoracyjne rozwiązanie, doskonale wkomponowujące się w wystrój sypialni. Wyposażone jest duży wyświetlacz LCD, z możliwością rozjaśniania i przyciemniania. Dzięki temu z powodzeniem można odczytać na nim godzinę nawet w środku nocy. Stanowi w ten sposób idealne rozwiązanie dla osób z wadą wzroku, szczególnie starszych, które w ciągu nocy często się przebudzają. Oprócz standardowych funkcji alarmu i drzemki, odbiornik umożliwia budzenie się przy muzyce pochodzącej z ulubionej stacji radiowej, a automatyczny wyłącznik czasowy pozwala na swobodne zasypianie z muzyka w tle. Wszystkie przyciski nawigacyjne i funkcyjne zostały rozmieszczone intuicyjnie, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia, głównie osobom w podeszłym wieku. Radiobudzik zasilany jest zarówno sieciowo jak i bateryjnie.

Urządzenie jest niedrogie i do tego dostępne we wszystkich dobrych sklepach AGD na terenie całej Polski.

Dane Techniczne
Radio:
Tuner AM/FM
Wbudowany głośnik
wyświetlacz LCD 1,2” z możliwością rozjaśniania i przyciemniania
regulator głośności i dostrajania
Budzik
Funkcja drzemki
Automatyczny wyłącznik czasowy
Budzenie dzwonkiem lub muzyką
Kwarcowy stabilizator
zegar
Zasilanie:
Sieciowe
Bateryjne podtrzymywanie pracy (bateria 9V -nie dołączona)

Inne:
Zewnętrzna antena
Cena: 60 zł


Elektroniczna waga bagażu 

Początek lata już niedługo, warto więc pomyśleć o urlopie. Zamiast wyjazdu nad polskie morze,alt coraz częściej wybieramy przelot na gorące wyspy śródziemnomorskie. Spakowanie bagażu o odpowiedniej wadze, który przejdzie odprawę na lotnisku, bywa często nie lada wyzwaniem. Aby mu sprostać First Austria wprowadza na rynek elektroniczną wagę do bagażu.

 

Elektroniczna waga do bagażu marki First Austria to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chętnie i często korzystają z usług linii lotniczych. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu spakowanie walizki, spełniającej kryteria dopuszczalnej masy bagażu zabieranego na pokład samolotu, nie powinno sprawić większego problemu. Wystarczy przyczepić wagę do uchwytu walizki i unieść ją, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie przesadziliśmy z pakowaniem „tylko niezbędnych” rzeczy.

Nośność wagi to 50 kg. Waga sprawdza masę bagażu z dokładnością do 50 g. Dzięki funkcji tare, możliwe jest obliczenie masy samej zawartości bagażu.

Sugerowana cena detaliczna: 45 zł brutto
Produkt dostępny w sklepach detalicznych na terenie całej Polski oraz w sprzedaży internetowej.

Elektroniczna waga do bagażu FA - 6409
- Pomiar: do 50 kg
- Dokładność: 50 g
- Funkcja tarowania
- Funkcja zerowania
- Wbudowany termometr – pomiar temperatury pomieszczenia
- Wyświetlacz LCD – 11,3 mm
- Informacja o niskim stanie poziomu baterii
- Wskaźnik przeciążenia
- Uchwyt na bagaż
- Automatyczny wyłącznik


Wydajna sokowirówka od First Austria

Często zdarza się, iż soki ze sklepowych półek niewiele mają wspólnego z owocami.alt Czytając etykietę, dowiadujemy się jedynie o licznych substancjach zapachowych, smakowych i zagęszczających. Sokowirówka marki First Austria pozwoli na przyrządzanie pysznych soków ze świeżych warzyw i owoców bez żadnych konserwantów.

Urządzenie wygląda niezwykle estetycznie - obudowa wykonana jest z bardzo trwałej stali inox. Sokowirówka osiąga maksymalną moc 700W, dzięki czemu jest bardziej wydajna i wytrzymała. Lej wsadowy, o dużych rozmiarach, umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw, bez potrzeby ich wcześniejszego pokrojenia. Tarcze tnące wykonane są ze stali nierdzewnej, co w warunkach ciągłej styczności z wilgocią zapobiega awarii. Sokowirówka zawiera pojemny dwulitrowy pojemnik na miąższ. Dzięki temu nie ma potrzeby częstego rozmontowywania i wyrzucania nagromadzonych resztek. Dwustopniowa regulacja obrotów silnika pozwala na robienie soków zarówno z miękkich, jak i twardych owoców i warzyw. Napój spływa dużym lejkiem do umieszczonego niżej naczynia o pojemności jednego litra. Urządzenie wyposażone jest ponadto w bezpieczny system zamykania, specjalną ochronę przed uruchomieniem bez pokrywy i gumowe nóżki zapobiegające ewentualnym poślizgom podczas używania. Wszystkie elementy, oczywiście poza silnikiem, można myć w zmywarce.
Produkt dostępny jest w dwóch kolorach. Do zestawu dołączona jest polska instrukcja. W przypadku awarii obowiązuje dwunastomiesięczna gwarancja.
Dane techniczne:
• Dwustopniowa regulacja obrotów silnika,
• naczynie na sok o pojemności 1000 ml,
• dwulitrowy, odłączany pojemnik na miąższ,
• tarcze tnące wykonane ze stali nierdzewnej,
• gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu sokowirówki,
• lej wsadowy o średnicy (75mm)
• bezpieczny system zamykania,
• ochrona przed uruchomieniem bez pokrywy,
• sok spływa dużym lejkiem do wmontowanego naczynia,
• prosta konstrukcja ułatwiająca demontaż,
• obudowa wykonana z trwałej i estetycznej stali inox,
• moc max: 700W.
• niski poziom hałasu

Cena: 170 zł.

Czas na suszenie

Nowa Suszarka do owoców i grzybów First Austria to przydatne urządzenie, pomagające w przygotowaniu smacznych i zdrowych przekąsek.alt Można w nim suszyć owoce, warzywa, grzyby, zioła oraz... mięso. Do sprzętu dołączona jest praktyczna książeczka z instrukcją i przepisami.

Suszarka do owoców i grzybów marki First Austria pozwala dłużej cieszyć się naturalnymi produktami z przydomowego ogródka. Na pięciu tackach można suszyć owoce, warzywa, grzyby oraz zioła. Owoce warto przedtem zanurzać w miodzie, przyprawach, soku z limonki czy soku pomarańczowym, co pozwoli na nadanie im unikalnego smaku.
Urządzenie umożliwia również suszenie mięsa oraz... przygotowanie jogurtu. ?Do sprzętu dołączono instrukcję z podanymi czasami suszenia poszczególnych produktów oraz ciekawymi przepisami na ich zastosowanie w kuchni.
Sprzęt dostępny w sklepach detalicznych na terenie całej Polski oraz w sprzedaży wysyłkowej. Sugerowana cena detaliczna: 145 zł brutto

FA 5125 SUSZARKA DO OWOCÓW I GRZYBÓW

 

- 5 tacek na żywność
- wentylator
- włącznik/wyłącznik
- do owoców, warzyw, grzybów, ziół i mięsa
- możliwość przygotowania jogurtu
- w zestawie książeczka z przepisami i tabelą z czasami
- moc 250 W 


Poprawiony: czwartek, 09 stycznia 2014 18:24