Ryba, ciasto i mięso naraz? Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 14 czerwca 2016 07:07

Ryba, ciasto i mięso naraz?

Od tej pory przygotowanie niedzielnego obiadu dla całej rodziny nie będzie dla Ciebie już ani tak stresujące, ani czasochłonne jak kiedyś. Dzięki piekarnikowi Whirlpool AKZM 8910 IXL z linii FUSION, wyposażonemu w funkcję Cook3, na trzech poziomach w tym samym czasie możesz piec inne potrawy. Nawet jeśli są one tak różnorodne jak ryba czy ciasto, aromaty na pewno się nie wymieszają.

14-programowy piekarnik posiada także funkcję Ready2Cook, co oznacza, że nie trzeba go nagrzewać przed włożeniem dania do środka. Skraca to czas pieczenia do 20 procent i zmniejsza zużycie energii nawet o jedną piątą*.

Technologia 6-ty Zmysł umożliwia natomiast przygotowanie potraw w czasie krótszym nawet o połowę, przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej. Jeśli nie jesteśmy pewni, jak długo i w jakiej temperaturze piec daną rzecz, urządzenie samo dobierze parametry do wybranego przepisu.

Piekarnik z linii FUSION Whirlpool posiada elektroniczne zabezpieczenie przed dziećmi, a jego drzwi są pokryte nano powłoką iXelium™. Dzięki tej unikalnej technologii powierzchnia urządzenia jest o 30 procent bardziej odporna na zadrapania, niezwykle łatwa w utrzymaniu (do czyszczenia wystarczy ściereczka nawilżona ciepłą wodą) i nie pozostają na niej odciski palców. Producent daje ponadto 10 lat gwarancji na zażółcenia i korozję elementów pokrytych powłoką iXelium™.

Piekarnik do zabudowy Whirlpool
Linia wzornicza FUSION
Model AKZM 8910 IXL
Kolor inox, pokryty nano powłoką iXelium™
Cena: 3999 PLN

/źródło - /