Najnowsze trendy w urządzaniu kuchni... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 03 maja 2016 10:14

Najnowsze trendy w urządzaniu kuchni według oshi pracowni projektowej


Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. Coraz popularniejsze są kuchnie otwarte na salon, dlatego sprzęty i meble znajdujące się w niej muszą być dopasowane do charakteru i stylu pokoju dziennego. Marka Whirlpool, producent sprzętu najwyższej klasy, wraz z oshi pracownią projektową, architektami oraz ekspertami od stylu i designu wspólnie prezentują najnowsze trendy w urządzaniu kuchni.


 

All shades of grey
Aranżacja kuchni w kolorze szarym to modne i nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje popularny trend na sterylną białą przestrzeń. Ogromna gama szarości pozwala na wykorzystanie jej w opcji monochromatycznej lub łączeniu jej wielu odcieni, aby optycznie powiększyć przestrzeń.
Jednym z mocniejszych kierunków jest kolor, królują głównie szarości, ale także błękity, szałwie i pudrowe tony. My wybieramy nasze ulubione antracyty! – mówią architekci z oshi pracowni projektowej.

Klasyka w nowej odsłonie
Według najnowszych trendów marmur to już nie tylko blaty kuchenne, płytki podłogowe czy świeczniki. Ten surowiec wraca w wielkim stylu – gości na ścianach, blatach, półkach, podłogach, stołach i zlewach. Nie tylko w klasycznym, białym wydaniu, ale także o mocnym rysunku i barwie.

Postaw na metal
Mosiądz powoli wraca na polskie salony. Początkowo pojawiał się jedynie w dodatkach i detalach. Teraz coraz częściej mosiądz gra pierwsze skrzypce jako temat przewodni w aranżacji wnętrza. Mosiądz i miedź, do tej pory wykorzystywane tylko w dodatkach, są coraz bardziej widoczne w większych elementach takich jak okapy, czy meble. - mówią architekci z oshi pracowni projektowej.


Nowe oblicze srebra
Według oshi pracowni projektowej powraca także stal, ale w towarzystwie naturalnych elementów, takich jak drewno i delikatne kolory dodatków.

Powrót do przeszłości
Sklejka jest szlachetnym materiałem, który coraz częściej pojawia się w polskich kuchniach, pomimo tego, że wielu osobom kojarzy się z latami 70. i 80. i pracą niskiej jakości.
Trend sklejki jako szlachetnego materiału właśnie przeżywa swój renesans i na pewno będzie modny przez wiele kolejnych sezonów. Gdybyśmy mieli wybierać, chyba postawilibyśmy na sklejkę. Bardzo ją cenimy ze względu na szlachetność i szerokie zastosowanie. Ponadto, w tym roku pojawia się także malowana na tak przez nas lubiane szarości i antracyty. – dodaje oshi pracownia projektowa.

Nie tylko design
Przy urządzaniu kuchni należy pamiętać, że to pomieszczenie ma nie tylko cieszyć oko, ale także pozostać funkcjonalne i praktyczne. Z tego też powodu należy dobrać sprzęty do zabudowy, które spełnią oba te kryteria. Funkcjonalne i intuicyjne urządzenia do zabudowy oferuje marka Whirlpool, która gwarantuje najwyższą jakość produktów, a zastosowana w nich inteligentna technologia 6-ty Zmysł zapewnia komfort użytkowania większy niż kiedykolwiek wcześniej. Wykorzystanie sprzętów do zabudowy sprawia, że kuchnia staje się idealna, zgodna z trendami, a nawet najmniejszy detal pasuje do całości.


Dodatkowe informacje:
Wyrafinowanie, nowoczesna technologia i funkcjonalność – to cechy, które charakteryzują sprzęt jednego z największych na świecie producentów AGD – firmy Whirlpool. Urządzenia tej marki doskonale prezentują się w wersji wolnostojącej, dużą popularnością cieszy się także linia urządzeń do zabudowy. Jak najlepiej wkomponować piekarnik, zmywarkę czy lodówkę w kuchenną przestrzeń, skąd czerpać inspiracje i jakie są najnowsze trendy – klientom marki pokazują Ola i Kajetan Hungerowie z oshi pracowni projektowej, którzy właśnie zostali ambasadorami linii urządzeń do zabudowy marki Whirlpool.

/źródlo - /

Poprawiony: wtorek, 03 maja 2016 10:28