Zapach czystej elegancji
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 24 stycznia 2016 10:04

Zapach czystej elegancji


Pasty i emulsje do obuwia ze skór licowych marki Helios o zapachu migdałów!


Czyste i lśniące buty to niezbędny element ubioru każdej kobiety i każdego mężczyzny z klasą. O obuwie należy dbać zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy to wymagają one szczególnej pielęgnacji. Dzięki pastom i emulsjom marki Helios o przyjemnym, migdałowym zapachu, wszystkie buty będą wyglądać jak nowe.

 

Obuwie to część garderoby, na którą trzeba zwracać szczególną uwagę. Buty przykuwają wzrok i dopełniają każdą stylizację, ale niestety – bez odpowiedniej pielęgnacji - szybko mogą ulec zniszczeniu. Mówi się, że są naszą wizytówką, dlatego warto poświęcić im czas, by zawsze były zadbane i posłużyły nam jak najdłużej.

Migdałowe pastowanie!

Zimą warunki atmosferyczne niejako wymuszają częstszą pielęgnację obuwia. Deszcz, śnieg, błoto czy sól rozsypana na drodze mogą zniszczyć skórzane buty, jeżeli nie są one odpowiednio zaimpregnowane. Pasty i emulsje marki Helios, dostępne w kolorze czarnym, brązowym oraz neutralnym (pasującym do każdego koloru), to sposób na kompleksową i skuteczną pielęgnację. Dzięki wysokiej jakości składnikom, m.in. naturalnym woskom, buty zyskują piękny połysk i głęboki kolor. Pasty kryją przy tym drobne uszkodzenia skóry licowanej, otarcia czy zarysowania. Systematyczne stosowanie past nie tylko ożywia kolor butów, lecz także doskonale impregnuje i chroni delikatną skórę przed czynnikami zewnętrznymi, m.in. brudem oraz wilgocią.

Helios, Luksusowa emulsja do obuwia, kolor: czarny, brązowy, naturalny
Pojemność: 60 ml
Cena: ok. 5 zł

Helios, Pasta do butów w puszcze, kolor: czarny, brązowy, naturalny
Pojemność: 40 ml
Cena: ok. 2, 70 zł

/źródło - /

Poprawiony: niedziela, 24 stycznia 2016 10:21