Waga pomaga Drukuj Email
Wpisany przez Publicon   
środa, 10 marca 2010 14:13

Waga pomaga

Jeśli kiedykolwiek stosowałaś diety, na pewno zaprzyjaźniłaś się ze swoją wagą. Codzienne ważenie to podstawa kontrolowania postępów w odchudzaniu.
altDobrze używać do tego „inteligentnej” wagi, która oprócz ilości kilogramów, poda także inne przydatne informacje. Waga analityczna marki First Austria to nowatorskie spojrzenie na kwestię dbania o swój wygląd. Dzięki niej, podczas stosowania diety, ale też podczas zwyczajowego sprawdzania swojej wagi, można dowiedzieć się dużo więcej, niż tylko czy przybyło lub ubyło nam masy ciała.
Główną zaletą wagi analitycznej jest możliwość pomiaru zawartości tłuszczu i wody w organizmie. Określanie zawartości tłuszczu w organizmie odbywa się na zasadzie Bioelektrycznej Analizy Impedancji (BIA). To najnowocześniejsza technologia, która dobiera wskaźniki według indywidualnych danych osoby ważonej (wiek, płeć, wzrost), po czym wskazuje odpowiedni wynik, którego objaśnienie znajdziemy w dołączonej instrukcji wagi.
Nowoczesna i funkcjonalna Waga zazwyczaj staje się stałym elementem wystroju łazienki czy sypialni, dlatego, oprócz unikalnych funkcji, powinna być także estetycznym i nowoczesnym dodatkiem. Waga analityczna First Austria została wykonana z hartowanego szkła o grubości 8 mm. Jest wyposażona w duży czytelny wyświetlacz LCD oraz ma funkcję pamięci danych dla 8 osób. Aby dopasować wagę do wnętrza, można wybierać między modelami w kolorach srebrnym i niebieskim.

 

Waga analityczna First Austria dostępna jest w sklepach RTV-AGD na terenie całej Polski oraz w sprzedaży internetowej.

Cena: ok 73 zł.

/źródło - FirstAustria - Publicon/

 
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:51