Patelnie z systemem oszczędności energii Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
piątek, 07 sierpnia 2015 11:28

Patelnie z Systemem Oszczędności Energii - Seria Eco Cook


Patelnie z linii Eco Cook marki Ambition zostały stworzone z myślą o zdrowym i energooszczędnym gotowaniu.

Wykonane z odkuwanego aluminium z Systemem Oszczędności Energii w rączce oraz oryginalną szwajcarską powłoką ILAG Non-Stick Ceramic, stanowią doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli gotowania w stylu Eco. Powłoka wykonana z naturalnych minerałów pozbawiona jest PTFE, PFOA, ołowiu i kadmu. Posiada doskonałe właściwości nieprzywierające i antybakteryjne, które w połączeniu z najwyższą jakością sprawiają, że patelnie Eco Cook są niezawodne w użytkowaniu, trwałe i energooszczędne. Ponadto, grube wielowarstwowe dno indukcyjne jest bardziej odporne na odkształcenia.
Dodatkowo, każda z patelni Eco Cook posiada innowacyjny system wskazujący moment osiągnięcia temperatury optymalnej do smażenia. Kiedy patelnia rozgrzeje się do 150ºC, Energy Saving System zmienia kolor na zielony sygnalizując, że można już zredukować źródło ciepła i rozpocząć smażenie. Znacznie pozwala to zmniejszyć zużycie energii i wydłużyć żywotność patelni.

Przykładowe produkty:
1. Patelnia Eco Cook Ilag 20cm AMBITION
Najmniejsza z patelni z linii Eco Cook, o tradycyjnym, okrągłym kształcie. Podstawowe narzędzie w każdej kuchni, można na niej smażyć praktycznie wszystko.
Wymiary:
• Wysokość - 5 cm
• Średnica -20 cm
Produkt dostępny w cenie 59.90 złotych.

2. Patelnia Eco Cook Ilag 28cm AMBITION
Największa z patelni o tradycyjnym kształcie z linii Eco Cook. Sprawdzi się szczególnie dla rodzin, ponieważ pozwala na przyrządzenie dużych porcji ulubionych potraw.
Wymiary:
• Wysokość – 6,2 cm
• Średnica -28 cm
Produkt dostępny w cenie 79.90 złotych.
3. Patelnia Eco Cook Ilag do naleśników 25cm AMBITION
Idealna dla wielbicieli naleśników. Specjalne wyprofilowanie ułatwia przewracanie placków. Nieprzywierająca powłoka umożliwia powstawanie perfekcyjnie okrągłych naleśników.
Wymiary:
• Wysokość – 4,5 cm
• Średnica -25 cm
Produkt dostępny w cenie 59.90 złotych.
4. Patelnia Eco Cook Ilag grill 26x26cm AMBITION
Patelnia grillowa nada charakterystycznego wyglądu i smaku wszystkim potrawom. Jest niezastąpiona, jeśli uwielbiamy smak grillowanych warzyw i mięs. Przygotowywane na niej potrawy są zdrowsze, ponieważ podczas smażenia wytapia się z nich tłuszcz.
Wymiary:
• Wysokość – 6,2 cm
• Średnica -28 cm
Produkt dostępny w cenie 79.90 złotych.


Ambition - niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat zaspokaja najbardziej wymagające gusta swoich klientów. Dostarcza wysublimowaną zastawę stołową, różnego rodzaju naczynia, sztućce, garnki, czajniki, patelnie oraz wszelkie inne akcesoria kuchenne. Szeroki wybór produktów marki sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

/źródło - /


 

Poprawiony: piątek, 07 sierpnia 2015 11:45