Naczynia kuchenne firmy Ambition z linii Stone Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
niedziela, 12 lipca 2015 15:57

Naczynia kuchenne firmy Ambition z linii Stone


Linia produktów Stone w kolorze Melt Snow to wyjątkowe naczynia o niespotykanym wyglądzie, inspirowane naturalnym kamieniem. Swoją fakturą przypominają granit. Wykonane z odkuwanego aluminium, doskonale przewodzą ciepło. Wewnątrz pokryte powłoką PFLUON Cookmark™ odporną na wysokie temperatury, na zewnątrz natomiast powłoką o chropowatej powierzchni, w tym samym kolorze co powłoka wewnętrzna.

Stone to produkty innowacyjne o doskonałej jakość. Przywołują smak tradycyjnego gotowania na kamieniu, naturalnego i pełnego aromatu. Dzięki właściwościom nieprzywierającym stanowią idealne rozwiązanie dla miłośników lekkiej kuchni.
1. Patelnia Stone 28 cm AMBITION
Patelnie wykonane z odkuwanego aluminium doskonale akumulują ciepło, czyniąc gotowanie bardziej energooszczędnym. Posiadają grube, wielowarstwowe dno indukcyjne, odporne na odkształcenia. Wewnątrz pokryte licencjonowaną 4-warstwową powłoką nieprzywierającą PFLUON Cookmark™, o unikalnym wyglądzie imitującym kamień. Rączki patelni pokryte antypoślizgowym materiałem Soft Touch o chropowatej powierzchni pewniej leżą w dłoni, a do tego są bardzo miłe w dotyku.
Produkt Ambition dostępny w sklepie DAJAR cenie 69,00 złotych.
http://sklep.dajar.pl/patelnia-stone-28-cm-ambition
2. Rondel Stone 16 cm AMBITION
Rondel posiada grube, wielowarstwowe dno indukcyjne odporne na odkształcenia. Wewnątrz pokryty jest licencjonowaną 4-warstwową powłoką nieprzywierającą PFLUON Cookmark™. Wszystkie garnki z tej linii posiadają nitowane uchwyty ze stali nierdzewnej, charakterystyczne dla profesjonalnych naczyń gastronomicznych. Wraz z pokrywami przystosowane zostały do używania w piekarniku do temperatury 180°C
Wysokość: 9 cm
Produkt Ambition dostępny w sklepie DAJAR cenie 79,90 złotych.
http://sklep.dajar.pl/rondel-stone-16-cm-ambition

3. Garnek Stone 28 cm AMBITION
Największy garnek dostępny w kolekcji Stone. Posiada grube, wielowarstwowe dno indukcyjne, odporne na odkształcenia. Wewnątrz pokryte jest licencjonowaną 4-warstwową powłoką nieprzywierającą PFLUON Cookmark™. Wszystkie garnki z tej linii posiadają nitowane uchwyty ze stali nierdzewnej, charakterystyczne dla profesjonalnych naczyń gastronomicznych. Wraz z pokrywami przystosowane zostały do używania w piekarniku do temperatury 180°C.
Wysokość: 12 cm
Produkt Ambition dostępny w sklepie DAJAR cenie 139,90 złotych.
http://sklep.dajar.pl/garnek-stone-28-cm-ambition
4. Garnek Stone 16 cm AMBITION
Najmniejszy garnek dostępny w kolekcji Stone. Parametry te same co przy garnku z punktu 3.
Wysokość: 9 cm
Produkt Ambition dostępny w sklepie DAJAR cenie 79,90 złotych.
http://sklep.dajar.pl/garnek-stone-16-cm-ambition
5. Komplet garnków Stone 6-elementowy AMBITION
Skład kompletu:
• rondel z pokrywą 16 cm, pojemność 1,5 l
• garnek z pokrywą 20 cm, pojemność 2,5 l
• garnek z pokrywą 24 cm, pojemność 5 l
Produkt Ambition dostępny w sklepie DAJAR cenie 290,90 złotych.
http://sklep.dajar.pl/garnek-stone-28-cm-ambition-24688


Ambition - niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat zaspokaja najbardziej wymagające gusta swoich klientów. Dostarcza wysublimowaną zastawę stołową, różnego rodzaju naczynia, sztućce, garnki, czajniki, patelnie oraz wszelkie inne akcesoria kuchenne. Szeroki wybór produktów marki sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

/źródło - /


 

Poprawiony: niedziela, 12 lipca 2015 16:10