Angielski dla seniorów - Kursy językowe w Opolu Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
piątek, 29 maja 2015 06:48

Angielski dla seniorów - Kursy językowe w Opolu

Aktywność osób dojrzałych, będących w grupie 50+ jeszcze nigdy nie była tak duża. Chęć poznawania świata jest potężna, a stawianie sobie kolejnych wyzwań sprawia, że ciągle aktualnym staje się powiedzenie, że pomimo upływu lat niezmiennie młody pozostaje duch i radość z życia. To też najlepszy przykład na to, że nauka języka obcego nie jest zarezerwowana wyłącznie dla dzieci i osób młodych, sięgając po właściwe i spersonalizowane metody każdy może zacząć posługiwać się językiem angielskim.

 

Metoda dla seniorów

    Metoda bezpośrednia uznawana jest za najlepszą i najskuteczniejszą dla każdej grupy wiekowej. Dodatkowo, specjalnie opracowany tryb nauczania sprawia, że angielski dla seniora staje się przyjemnością obfitą w imponujące wyniki w nauce. Z myślą o osobach dojrzałych nasza szkoła stworzyła kursy językowe dedykowane właśnie tej prężnej grupie osób, dla których wiek nie jest żadną przeszkodą w nauce.

    Różne poziomy zaawansowania – od początkujących po zaawansowane dają możliwość trafienia dokładnie w ten kurs, który najlepiej odpowiada umiejętnościom. Dzięki temu eliminuje się niepotrzebny stres, pozostawiając wyłącznie to, co jest motorem do nauki.  Profesjonalni lektorzy posługują się wyłącznie językiem angielskim, a zajęcia prowokują uczestników do nieustannej aktywności. To nie tylko gwarancja nabycia wiedzy, ale też czterokrotnie szybszego pokonania kolejnych poziomów nauki.

    Idealnie dobrane grupy, tak pod kątem wiedzy startowej, ilości uczestników i ich wieku sprzyja swobodnej nauce. Uczestnicy spotykają się z unikalnym i jednocześnie rekomendowanym systemem nauczania, dopasowanym do ich wymagań. Zajęcia wyróżniają się wolniejszym tempem zajęć, co jednak nie spowalnia samego procesu nauki. Stały lektor prowadzący to kolejne udogodnienie, dzięki któremu kursanci czują się pewnie, a sam prowadzący doskonale wie, na jakie zagadnienia kłaść większy nacisk. Różnorodna tematyka związana z życiem codziennym wprowadzana jest w sposób naturalny.

Komunikatywność bez ograniczeń
Zajęcia wyróżnia brak konieczności „wkuwania” zasad gramatycznych, które dla wielu studentów mogłyby stanowić przeszkodę. W konfrontacji z tradycyjnym sposobem nauczania, proponowany przez nas angielski dla seniorów jest szybszy i skuteczniejszy, a przez to przyjazny i wiążący się z niekłamaną satysfakcją pokonywania kolejnych

Źródło: Szkoła językowa - kursy angielskiego dla seniorów i nie tylko


Poprawiony: piątek, 29 maja 2015 06:53