Korzyści idą w pakiecie Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
czwartek, 16 kwietnia 2015 11:51

Korzyści idą w pakiecie


Zastanawiasz się nad usługami w pakiecie, ale nie wiesz czy warto? PanWybierak.pl rozwieje Twoje wątpliwości. Nawet jeśli telewizję oglądasz sporadycznie, opcja pakietu „Internet + TV + Telefon" to opłacalny wybór. Przynosi korzyści nie tylko na etapie trwania umowy z operatorem, ale również w momencie jej zakończenia. Sprawdź jakie.
Usługi telekomunikacyjne w pakiecie 3w1 to przede wszystkim gwarancja mniejszej liczby formalności – podpisujemy wyłącznie jedną umowę, a i uciążliwy obowiązek płacenia rachunków realizujemy tylko raz w miesiącu, a nie trzy. Nawet jeśli na co dzień nie korzystamy w pełni ze wszystkich usług pakietu „Internet + TV + Telefon", warto się zastanowić nad jego wyborem. PanWybierak.pl wyjaśnia dlaczego.


Taniej i wygodniej
Pierwszą i najważniejszą korzyścią ofert 3w1 jest cena. Usługi sprzedawane w pakiecie są zawsze tańsze od tych samych usług sprzedawanych pojedynczo. Co za tym idzie, mniejszy jest również koszt opłat aktywacyjnych, które ponosimy tylko raz. Operatorom sieci telekomunikacyjnych zależy, żeby jak najwięcej abonentów korzystało z jak największej liczby ich usług. Dlatego też oferują na nie atrakcyjne ceny czy tez korzyści dodatkowe, jak np. darmowa aktywacja czy tablet w prezencie.
Klient VIP
Kolejną korzyścią z zakupu pakietu jest to jak postrzega nas operator. To zaleta długoterminowa, którą dostrzeżemy zwłaszcza w momencie przedłużania umowy. Gdy w systemie będziemy figurować jako abonent korzystający z pełnego wachlarza usług zostaniemy potraktowani lepiej – taki klient jest w końcu dla każdego dostawcy skarbem. To sprawi, że będziemy mogli wynegocjować lepsze warunki cenowe na kolejne zobowiązanie, bądź nawet otrzymać za darmo inne dodatkowe korzyści, np. większą liczbę programów w jakości HD.
Korzyści rozbudowanej oferty
Trzecim bonusem pakietów 3w1 jest zawartość samej oferty. Niejednokrotnie okazuje się, że operator jest skłonny udostępnić nam dodatkowe minuty bądź szybsze łącze, jeżeli zamiast pakietu "Internet + telewizja" zamówimy "Internet + telewizja + telefon" – nawet, jeżeli jednej z tych usługi nie mamy zamiaru używać. Na PanWybierak.pl mamy możliwość wyboru i porównania różnych pakietów 3w1, np. FunPack'a HD od Orange, Gigakablówki z Netii czy Filmowego VIP w ofercie UPC.


 

PanWybierak.pl jest innowacyjnym portalem internetowym, przez który można porównywać i zamawiać usługi telekomunikacyjne (telefon, internet, telewizja), za pomocą kilku prostych kroków. PanWybierak.pl analizuje kilkadziesiąt parametrów oferty telekomunikacyjnej, dlatego nie jest zwykłą porównywarką cenową, lecz technologicznym asystentem w wyborze usługi szytej na miarę. Dzięki współpracy z czołowymi operatorami, PanWybierak.pl zapewnia szeroką gamę ofert w jednym miejscu. Serwis pozwala obiektywnie ocenić każdy plan taryfowy bez faworyzowania żadnego z dostawców. W styczniu 2015 r. serwis otrzymał „Certyfikat Prezesa UKE" w kategorii Przejrzysta Porównywarka Ofert Usług Telekomunikacyjnych

 

/źródło - /


Poprawiony: czwartek, 16 kwietnia 2015 11:57