Szklany czajnik elektryczny Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 06 stycznia 2010 09:11

Szklany czajnik elektryczny

Czajniki elektryczne stosuje się powszechnie. Są bardziej praktyczne, szybsze i tańsze w użytkowaniu od czajników stawianych na kuchence gazowej.
altNajczęściej wykonane są z plastiku, jednak przy projektowaniu nowego modeluczajnika First Austria postawiono na szkło.

Szkło jest materiałem wykorzystywanym wszechstronnie, zarówno w przemyśle jak i codziennym użytku. Jego właściwości są doceniane przez artystów i projektantów. Nowy czajnik marki First Austria został zaprojektowany właśnie w oparciu o szklane naczynie otoczone plastikową obudową. Gwarantuje to wysoką jakość i estetykę, a jednocześnie wygodę – uchwyt czajnika nie nagrzewa się i nie parzy. Ukryta płyta grzejna ze stali szlachetnej gwarantuje szybkie gotowanie oraz sporą odporność na osadzanie kamienia. Naczynie wykonane jest ze szkła odpornego na wysoką temperaturę. Czajnik posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatyczny wyłącznik. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczny i wytrzymały.

Czajnik First Austria idealnie sprawdzi się w każdej kuchni. Będzie też doskonałym prezentem dla osób ceniących niekonwencjonalne, nowoczesne wzornictwo.

Cena: ok. 65 zł.

 


Firma First z siedzibą w Bielanach Wrocławskich funkcjonuje na polskim rynku od ponad piętnastu lat. Przedmiotem działalności firmy jest handel sprzętem audio oraz artykułami gospodarstwa domowego, importowanymi od austriackiej firmy Timetron Warenhandels Gmbh posiadającej swoją siedzibę w Wiedniu. Produkty First łączą w sobie austriacką jakości oraz przystępną, polską cenę.

 

 /źródło - First Austria/
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 12:41