Krzesło krzesłu nierówne Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
wtorek, 26 sierpnia 2014 13:56

Krzesło krzesłu nierówne

Krzesło - czy to kuchenne, czy biurowe - ma jedną podstawową funkcję. Dlatego bez względu na rodzaj i miejsce przeznaczenia, powinno być wygodne. By tak było, ważny jest wybór odpowiedniego modelu. Dekoria.pl postanowiła ułatwić to zadanie przygotowując krótki poradnik o tym, jak wybrać odpowiednie krzesło.

 

Kupując meble w komplecie mamy pewność, że zostały one odpowiednio do siebie dobrane. Co w sytuacji, gdy każdy z elementów kupujemy osobno? Pierwszym krokiem jest poprawne zmierzenie wysokości stołu i krzeseł tak, by poziom blatu był odpowiedni względem poziomu siedziska. Zagwarantuje to komfort i wygodę siedzenia.

Krzesła wykonane są w różnych stylach, a co za tym idzie - różnią się od siebie kształtem. Jednak niezależnie od modelu łączy je jedna wysokość siedziska, która powinna wynosić około 45-49 cm nad podłogą. Z reguły jedno krzesło zajmuje około 60 cm miejsca przy stole. Dlatego policzmy, ile krzeseł potrzebujemy w mieszkaniu, wówczas dowiemy się, jaka jest przybliżona długość idealnego dla nas stołu.

Ważne, by zwrócić uwagę nie tylko na kwestie techniczne, ale i estetyczne. Krzesła, podobnie jak inne elementy wyposażenia, powinny współgrać z wystrojem pomieszczenia. Jeżeli dysponujemy drewnianym, masywnym stołem, wybierzmy tapicerowane krzesła, które nieco złagodzą wygląd stołu. W ofercie Dekoria.pl znajdziemy bogaty wybór krzeseł, od gustownych tapicerowanych, po tradycyjne, tzw. windsorskie.

W zależności od naszych upodobań możemy łączyć ze sobą różne modele krzeseł. Nada to wnętrzu nieco eklektycznego charakteru. Zwolenników tradycyjnych rozwiązań z pewnością przekona klasyczny komplet złożony z elementów pochodzących z tej samej kolekcji.

Pełną ofertę krzeseł zobaczymy pod adresem: http://www.dekoria.pl/offer/group/270


Dekoria.pl - marka ceniona zarówno w Polsce, jak i zagranicą - jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej.Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.

 

 

/źródło - /


 

Poprawiony: wtorek, 26 sierpnia 2014 14:21