Smukła sylwetka skutkiem oczyszczania organizmu Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 21 lipca 2014 12:10

Smukła sylwetka skutkiem oczyszczania organizmu

Nasza codzienna dieta często pozostawia wiele do życzenia. Nie zawsze spożywamy tylko zdrowe, naturalne posiłki, przygotowane z najlepszych, sprawdzonych, ekologicznych składników, wolnych od chemii i ulepszaczy. Taki sposób żywienia powoduje nie tylko zaleganie toksyn i metali ciężkich w naszym organizmie, ale doprowadza również do nadwagi. Dlatego dobrym i skutecznym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów jest detoksykacja.

Czym jest detoksykacja?

Oczyszczanie organizmu, czyli detoksykacja to proces odtruwania i usuwania z naszego ciała wszystkich toksyn i zbędnych produktów ubocznych przemiany materii, które zalegają w naszych organach, czasami przez całe lata i się kumulują. Są to między innymi rafinowane węglowodany, śluz, stara żółć, nadmiar cholesterolu, osady ze ścianek jelit, złogi kwasu moczowego i sole syntetyczne, a także konserwanty, spulchniacze, substancje koloryzujące oraz metale ciężkie, a nawet smoła nikotynowa. Przyjmujemy je praktycznie codziennie podczas posiłków, podjadając przekąski oraz popijając niezdrowe napoje.

Odtruwanie powinno się przeprowadzać co jakiś czas, z tym, że należy podejść do tego tematu z rozwagą i bardzo świadomie, gdyż proces prowadzony nieprawidłowo może przynieść poważne konsekwencje.

Dlaczego warto oczyszczać organizm?

Zalegające i skumulowane w naszych narządach toksyny i inne trujące substancje, mogą mieć zły wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Skutkuje to często gorszym samopoczuciem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Konsekwencją jest na przykład uczucie ciągłego zmęczenia, częstsze zapadanie na różne choroby, wypadanie włosów, pogorszenie cery, senność, nerwowość, przygnębienie i niechęć do życia, stany depresyjne oraz nadwaga. Dlatego warto przeprowadzić kurację odtruwającą, która przywróci poprawne funkcjonowanie naszego organizmu, a przede wszystkim pozytywnie wpłynie na układ odpornościowy, krwionośny i trawienny, a także ureguluje gospodarkę hormonalną i metabolizm. Dzięki detoksykacji poprawimy wygląd i stan naszej skóry, zatrzymamy procesy starzenia i korzystnie wpłyniemy na nasze zdrowie i samopoczucie.

Wpływ detoksykacji na odchudzanie

Skuteczne oczyszczenie organizmu może również mieć pozytywny wpływ na proces odchudzania. Okazuje się bowiem, że zalegające toksyczne substancje blokują prawidłowe działanie wątroby, która odpowiedzialna jest za metabolizm tłuszczów. Kiedy przeciąża się ją szkodliwymi czynnikami, musi odfiltrowywać większą ilość toksyn, co powoduje, że nie pracuje prawidłowo i ciało zaczyna gromadzić i odkładać tłuszcz. Procesy zachodzące w nas zaczynają szwankować i organizm nie jest w stanie prawidłowo korzystać ze zmagazynowanego tłuszczu, co oczywiście doprowadza do nadwagi.

Jeżeli jednak usuniemy nadmierną ilość złych substancji z naszego ciała, organizm zacznie funkcjonować właściwie i będzie czerpać energię z dostarczanych mu codziennie posiłków, co spowoduje również ubywanie nadliczbowych kilogramów. Bardzo istotne jest zatem odpowiednie dobranie skutecznej metody detoksykacji, która poprawi stan naszego zdrowia i samopoczucia.

Suplementy diety na odtruwanie organizmu

Jakiś czas temu rynek zrewolucjonizowały naturalne i niezwykle skuteczne preparaty typu Teatox. Cieszą się one uznaniem i popularnością zwłaszcza w krajach zachodnich, między innymi w Stanach Zjednoczonych i wypierają chemiczne środki na odchudzanie, gdyż są całkowicie bezpieczne - zawierają tylko naturalne składniki ziołowe i wykazują duże efekty działania. Pierwszym takim środkiem dostępnym w Polsce jest Slimtox.

Jest to produkt przeznaczony dla wszystkich, zarówno kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, którzy walczą z nadwagą, chcą zmniejszyć poziom tłuszczu w organizmie i pragną posiadać zgrabną sylwetkę oraz po prostu chcą być zdrowsi. Preparat składa się w 100% z naturalnych składników i posiada kompozycję najmocniejszych ziół. Można w nim znaleźć guaranę, trawę cytrynową, yerba mate, koper włoski, jasnotę, pokrzywę, owoc goi oraz fiołka trójbarwnego. Komponenty te ograniczają apetyt, regulują procesy trawienne, przyspieszają metabolizm, pomagają intensywniej spalać tkankę tłuszczową i usuwać zbędne substancje z organizmu, działają stymulująco i pobudzająco oraz przynoszą szybkie, widoczne efekty, a także poprawiają nastój i samopoczucie, a co najważniejsze są bezpieczne. Dzięki nim poprawimy stan naszego zdrowia i będziemy mogli znów żyć pełnią życia.

 

Artykuł przygotowany przez zespół www.slimtox.pl