Podaruj mi wspomnienia - fotoksiążka Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
wtorek, 13 maja 2014 13:44

Podaruj mi wspomnienia - fotoksiążka


Wybierając prezenty dla naszych najbliższych staramy się wspinać na wyżyny kreatywności, starając się wymyślać coraz to oryginalniejsze podarki, które wprawią w osłupienie, zaskoczenie i zachwyt nie tylko samego obdarowywanego, lecz również nas – czy jest bowiem lepsza nagroda, niż uśmiech osoby, którą się kocha? Gdy kończą nam się pomysły, warto sięgnąć po coś, co nierozerwalnie nas łączy – wspólne wspomnienia. Najlepiej te, które uwiecznione zostały na wspólnych fotografiach. Warto połączyć je w fantastycznym i wyjątkowym albumie, jakim jest fotoksiążka.

To takie proste!
Dlaczego fotoksiążka to idealny prezent dla bliskiej nam osoby? Ponieważ jest indywidualna, zaprojektowana przez nas samych, jedyna taka na całym świecie – i tak wyjątkowa, jak obdarowywana osoba. Stworzenie jej nie wymaga od nas wybitnych umiejętności graficznych, wszystkie czynności są dokładnie opisane. Wystarczy jedynie, że posiadamy komputer, kilka wybranych zdjęć w formie cyfrowej oraz chwilkę czasu. To wszystko! Reszta zależy już tylko od naszej inwencji twórczej. Dokładny opis oferty wraz z przykładami poszczególnych możliwości znajduje się na stronie www.empikfoto.pl.
Wybieramy jedną spośród dostępnych opcji określających format fotoksiążki, papier na którym zostaną wydrukowane wybrane przez nas zdjecia oraz rodzaj okładki. Pobieramy również darmowy program do projektowania albumu – dzięki dostępnym szablonom, licznym clipartom i innym atrakcyjnym grafikom, wykonanie indywidualnego projektu będzie niezwykle prostą czynnością. Gotowy album możemy odebrać w najbliższym salonie Empik – chyba, że wybierzemy opcję dostawy do domu.

Kilka pomysłów
W roli prezentu na bardzo wiele różnych okazji doskonale sprawdzi się fotoksiążka wypełniona po brzegi wspólnymi zdjęciami. Ich dobór zależy już wyłącznie od nas samych. Fotografie, dzięki którym udało się uwiecznić pierwszy wspólny spacer po plaży, pierwszy pocałunek, wspólny wyjazd, obserwowanie spadających gwiazd, zachodów słońca oraz wiele innych romantycznych chwil doskonale nadają się na prezent dla partnera z okazji Walentynek lub rocznicy związku. Dowolnie miksując kolejność fotografii możemy stworzyć z nich jedyną w swoim rodzaju historię – z happy endem w postaci ślubu – którą będziemy śledzić z zapartym tchem i łzami wzruszenia, gdyż opowiada o nas.
Podobną fotoksiążkę możemy wykonać dla naszych rodziców lub dziadków z okazji okrągłej rocznicy ich ślubu – wystarczy zebrać konkretną ilość zdjęć, zeskanować je i już możemy działać! Innym ciekawym pomysłem jest stworzenie fotoksiążki o naszym dziecku, z okazji ukończenia jakiegoś etapu, np. nauki szkolnej, studiów, zdania egzaminu na prawo jazdy itp.
Opowieść zapisana w fotografiach może ukazywać zdobywanie kolejnych umiejętności, osiąganie następnego szczebla na trudnej drodze do sukcesu. Pomysłów na ciekawą fotoksiążkę jest naprawdę bez liku – wystarczy kilka prostych kroków, odrobina natchnienia i jeden wolny wieczór, by stworzyć niepowtarzalny i wzruszający prezent dla osoby, którą kochamy.

Poprawiony: wtorek, 13 maja 2014 13:55