Nowe smaki Crispy Natural - Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 22 stycznia 2014 13:58

Nowe smaki Crispy Natural


Słone paluszki, orzeszki ziemne, słodkie drożdżówki to bardzo popularne przekąski, po które sięgamy w ciągu dnia. Prowadząc intensywny tryb życia, wypełniając wszystkie domowe obowiązki często sięgamy właśnie po te produkty aby zaspokoić głód.

Dietetycy i eksperci ds. żywienia podkreślają, że bardzo ważna jest świadomość wybieranych produktów i myślenie o tym co jemy. Musimy pamiętać, że słodkie przekąski zaspokajają uczucie głodu tylko na krótki czas. Dlatego jeśli zgłodniejemy między posiłkami lub zwyczajnie nie mamy czasu na przygotowanie wartościowego posiłku warto sięgać po takie przekąski, które są smaczne i pożywne, a do tego zawsze możemy mieć je przy sobie.
Z myślą o miłośnikach smacznych i lekkich przekąsek takich jak chipsy z suszonych owoców i warzyw, Crispy Natural stworzył 3 nowe smaki – papryka, brzoskwinia i jabłko toffi. to chrupiące i naturalne chipsy z najwyższej jakości warzyw i owoców wytwarzane w innowacyjnej technologii suszenia, bez smażenia i pieczenia.
CHRUP JABŁKO! toffi Crispy Natural. To propozycja dla wielbicieli naturalnych, owocowych przekąsek. Dodatek toffi sprawia, że chipsy mają delikatny karmelowy smak, który doskonale komponuje się z jabłkami. Jedno opakowanie chipsów zostało zrobione z dwóch świeżych jabłek pochodzących z polskich sadów. Owoce w procesie produkcji nie są obierane ze skórki, dzięki czemu chipsy mają wysoką zawartość błonnika pokarmowego. Docenią je zapewne zarówno dorośli jak i dzieci. CHRUP JABŁKO! toffi gdy tylko przyjdzie Ci na nie ochota!
CHRUP PAPRYKĘ! Crispy Natural. Teraz wielbiciele wytrawnych smaków, mogą cieszyć się chipsami zrobionymi w 100% z papryki. Opakowanie chipsów o wadze 15 g zostało zrobione z jednej okazałej, czerwonej papryki. Chipsy z papryki Crispy Natural są źródłem witamin C i A, które mają dobroczynny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu oraz wyróżnia je wysoka zawartość błonnika pokarmowego. CHRUP PAPRYKĘ! To Twoja Porcja Pozytywnej Energii.
CHRUP BRZOSKWINIĘ! Crispy Natural. Smak i aromat brzoskwini to wspomnienie ciepłego, słonecznego lata. Teraz możemy przywołać te skojarzenia otwierając paczkę chipsów Crispy Natural. W jednym opakowaniu znajdziemy chipsy przygotowane z jednej soczystej brzoskwini. Chipsy z brzoskwini wyróżnia wysoka zawartość błonnika pokarmowego. Są doskonałą propozycją na II śniadanie i pomysłem na naturalny i odżywczy deser. Chrup na zdrowie 100% brzoskwini!
Te wyjątkowe chipsy nie zawierają glutenu, produkowane są bez dodatku sztucznych barwników i konserwantów. Nie zawierają tłuszczu dzięki procesowi suszenia. Chrupiąc chipsy z owoców i warzyw dostarczamy naszemu organizmowi jedną z pięciu porcji warzyw i owoców zalecanych do spożycia w ciągu dnia.
Dostępne produkty:
CHRUP BRZOSKWINIE! 3,00 zł /op. 15 g

CHRUP PAPRYKE! 2,80 zł/op. 15 g

CHRUP JABŁKO TOFFI! 2,60 zł/op. 20 g

Więcej informacji na www.crispynatural.pl