Pierwsza w Polsce taksówka Ferrari Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 13 listopada 2013 13:13

Pierwsza w Polsce taksówka Ferrari

Kto z nas nie marzy, aby przejechać się ekskluzywnym i szybkim Ferrari? Taką możliwość dla swoich pasażerów stworzyła we współpracy z Super Prezentami warszawska korporacja Sawa Taxi. Każdy Klient ma szansę przejechania się taksówką - czerwonym Ferrari F-430, za którego kierownicą usiądzie znany polski rajdowiec Maciej Oleksowicz.

Od 12 listopada rusza wspólna akcja Sawa Taxi i Super Prezentów. Na warszawskie ulice wyjedzie taksówka Ferrari, która w wybrany dzień w miesiącu będzie realizowała kursy dla Klientów firmy taksówkowej Sawa Taxi. Akcja potrwa 4 miesiące.
Każdy zainteresowany może zgłosić chęć udziału w akcji za pomocą specjalnej aplikacji „Marzysz o Ferrari", dostępnej na Facebooku obu firm. Aplikacja umożliwia również Klientom przejażdżkę za kierownicą Ferrari. Wystarczy tylko za jej pomocą wysłać swoje zdjęcie zrobione w dowolnej taksówce Sawa Taxi.
Z pozoru wydaje się niemożliwe, aby po polskich ulicach jeździła taksówka Ferrari. Ale dlaczego nie? Dokładnie tak pomyśleliśmy decydując się na współpracę z firmą Super Prezenty. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Najważniejsze jednak, aby nasi Klienci mieli z tego tytułu przednią zabawę. Na razie akcja odbywa się w Warszawie, ale w przyszłości planujemy poszerzyć ją na inne miasta w ramach ogólnopolskiego projektu Polska Sieć Taxi 19 123, którego twórcą jest Sawa Taxi. Jeśli klientom spodoba się nasza propozycja, będziemy zastanawiać się także nad innymi atrakcjami – mówi Bartosz Szymański, Członek Zarządu Sawa Taxi.
W czasie trwania akcji nakręcony zostanie także specjalny film, dokumentujący reakcje Klientów Sawa Taxi na widok podjeżdżającej po nich niecodziennej taksówki.
Ferrari to legendarny samochód, a przejażdżka nim jest niesamowitym przeżyciem dla każdego fana motoryzacji. Nasza wspólna akcja dowodzi tylko, że Super Prezenty to firma, która spełnia marzenia. Pomysł na taksówkę Ferrari pojawił się spontanicznie i może być dobrym początkiem do współpracy z Sawa Taxi przy innych, równie ekscytujących projektach – mówi Ernestas Vasiliauskas, prezes firmy Super Prezenty.
Nośnikami reklamowymi całej akcji będą nie tylko samochody Sawa Taxi, ale również stoiska firmowe Super Prezentów w warszawskich centrach handlowych: CH Targówek, CH Janki i Galeria Mokotów.
Swój udział w akcji można zgłosić za pomocą aplikacji na FB pod adresem:
https://www.facebook.com/SuperPrezenty
https://www.facebook.com/SawaTaxi 


Sawa Taxi Sp. z o.o. to lider wśród firm taksówkowych w Warszawie. Działająca od 1993 roku, obecnie posiada flotę liczącą 1000 pojazdów, które miesięcznie obsługują 150 tys. pasażerów. Sawa Taxi w ramach swej działalności współpracuje z Lotniskiem Chopina i Warszawa –Modlin, Dworcem Centralnym, największymi i najbardziej renomowanymi hotelami (Sofitel Victoria, Hyatt) oraz klubami i restauracjami. Z jej usług korzystają uczestnicy największych konferencji i zjazdów. Taksówki Sawa Taxi zajmują się także obsługą ambasad oraz wizyt delegacji rządowych i szefów państw w Polsce.


System Polska Sieć Taxi 19 123 jest nowoczesnym, wygodnym i elastycznym rozwiązaniem, gwarantującym możliwość bezgotówkowego korzystania z 5 tysięcy taksówek w całej Polsce. Aby zamówić taksówkę w miastach objętych systemem wystarczy wybrać ogólnopolski numer telefonu 19 123.


Firma Super Prezenty Sp. z o.o. weszła na polski rynek w lutym 2012 roku. Jest częścią międzynarodowego koncernu Gera Dovana, mającego swoje filie na Litwie, Łotwie, Białorusi i w Rosji. Firma wychodząc naprzeciw preferencjom konsumentów, przeprowadziła rebranding logotypu, dostosowując go do polskiego rynku. Spółka posiada międzynarodowe doświadczenie w handlu detalicznym oraz e-commerce. W swojej ofercie posiada dziesiątki przeżyć, zarówno ekstremalnych, jak również odprężających czy edukacyjnych dla dzieci. Prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną w największych centrach handlowych w Warszawie: Janki, Targówek i Galeria Mokotów. Strona internetowa: www.superprezenty.pl

 

/źródło - Core PR/

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 19:47