Szparagi w roli głównej Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 27 maja 2013 12:33

Szparagi w roli głównej w restauracji Oto ! Sushi

Jednym kojarzy się z wszechobecną zielenią drzew, innym z ciepłymi, długimi wieczorami, a jeszcze innym z przepełnionymi straganami warzywnymi, na których nadrabiają zimowe zaległości. Wiosna, bo o niej mowa, zachwyca i motywuje do zmian, również na talerzu.

Dajmy się więc zaskoczyć wyjątkowymi propozycjami, w której główną rolę odgrywają coraz popularniejsze na polskich stołach szparagi!

Na czym polega fenomen szparagów? To proste: warzywa te są niezwykle bogatym źródłem witamin B, B2, B6, C i K oraz składników mineralnych, takich jak kwas foliowy, sole potasowe, wapń, magnez, cynk, fosfor i żelazo. Wartości odżywcze, jakie zawierają w sobie szparagi sprawia, że działają one bakteriobójczo, chroniąc nas przed rozmaitymi chorobami. Warto dodać, że regularne spożywanie szparagów wpływa na pobudzenie oraz uregulowanie układu trawiennego, obniża ryzyko występowania nowotworów i chorób serca.

Miłośników, tych nietypowych warzyw, na pewno uszczęśliwi nowa propozycja restauracji Oto!Sushi, gdzie obecnie odbywa się prawdziwy Festiwal Szparagów.

California gold z polędwicą, szynką parmeńską lub tuńczykiem smakują wyśmienicie w towarzystwie szparagów. Do tego hosomaki ze szparagami i szparagowe futomaki w wersji z krewetkami czy małżami. Niezwykłych doznań smakowych dostarczy również Różowa Pantera ze szparagami. Pod tą oryginalną nazwą kryje się wyjątkowo kolorowa wersja maków z rzodkwią oshinko oraz ikrą latających ryb – tobico.

- Dlaczego postanowiliśmy uatrakcyjnić naszą ofertę szparagami? Klienci, uwielbiają próbować nowych smaków, często pytają nas o nowości i eksperymenty, które ich zaskoczą – wyjaśnia Andrzej Lubowicki (fot. z prawej), współpwłaściciel reasturacji Oto!Sushi przy Nowym Świecie w Warszawie. – Połączenie szparagów z pełnowartościowymi rybami gwarantuje niezwykle zdrowy, a jednocześnie niskokaloryczny i lekkostarwny posiłek – bez względu na porę dnia, w której mamy na niego ochotę.

Zapraszamy!

Więcej informacji na:

http://www.oto-sushi.pl /

https://www.facebook.com/pages/OTOSUSHI/171241514129?ref=ts&fref=ts

 

/źródło - Walk PR/


Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 11:24