Czyżby cudowne odchudzanie? Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 13 marca 2013 17:16
Czyżby cidowne odchudzanie?

Elavia to suplement diety wspomagający odchudzanie dostępny jako kompleksowy program, w skład którego wchodzi: Elavia Intensive – płynny koncentrat oraz kapsułki Anti Yo-Yo na dzień i noc.

altElavia Intensive – to płynny preparat, który przyjmujemy przez pierwsze 10 dni kuracji, gubiąc zbędne kilogramy. Innowacyjna formuła Elavia pomaga w odchudzaniu, a poszczególne składniki odpowiedzialne są za działanie na czterech poziomach - spalanie, drenowanie, oczyszczanie i wzmacnianie. Czternaście aktywnych składników preparatu Elavia wspiera naturalne procesy zachodzące w organizmie podczas zrzucania zbędnej masy ciała. Zielona herbata, guarana, ostrokrzew paragwajski i herbata Yunnan pomagają w spalaniu tłuszczów, koper włoski, seler i jęczmień usuwają nadmiar wody, cykoria, grejpfrut i figa indyjska eliminują toksyny, a orzeszki kola wzmacniają organizm. Preparat jest po prostu smaczny – ma intensywny malinowo-wiśniowy smak.
Po zakończeniu kuracji możemy ustabilizować osiągniętą masę ciała poprzez unikalny preparat Elavia Anti Yo-Yo w kapsułkach na dzień i na noc. Przyjmujemy je przez następne 15 dni. Kapsułka na DZIEŃ już od samego rana pobudza i poprawia samopoczucie. Jest połączeniem wyciągów z zielonej herbaty, jęczmienia, ostrokrzewu paragwajskiego (maté), orzeszków kola, kopru i selera, które działają na cztery sposoby: usuwają tłuszcz, redukują wzdęcia, oczyszczają i dodają energii. Kapsułka na NOC uzupełnia i wzmacnia efekt uzyskany w dzień dzięki przedłużonemu działaniu (zastrzeżonej technologii Round-the-Clock),  specyficznych, czynnych substancji. W skład kapsułek wchodzi melisa, która redukuje stres, winogrona oczyszczają organizm i poprawiają przemianę materii, a wyciąg ze strąków fasoli wspomaga pracę wątroby i ogranicza wchłanianie węglowodanów. Dzięki temu stabilizują odchudzanie i działają relaksująco.

Preparat dostępny jest w aptekach na terenie całego kraju także w internecie.
Elavia Intensive – 49 złotych; Elavia kapsułki Anti Yo-Yo (30szt.) – 45,90 złotych.
Więcej informacji: www.elavia.pl  i http://www.facebook.com/elavia4321slim?ref=ts&fref=ts

/źródło B&W/