Wróć do formy po zimie... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 08 marca 2013 09:36
Wróć do formy po zimie - Łatwe sposoby na piękną sylwetkę
Chyba każdy z nas chciałby pochwalić się piękną sylwetką na wiosnę. Niestety nie zawsze mamy czas i siłę, żeby po pracy iść jeszcze na siłownię. Dlatego też do ćwiczeń w domu przyda się kilka drobnych sprzętów, które urozmaicą trening i pomogą osiągnąć lepsze efekty.
altAxer Platforma do balansowania
Platforma do balansowania to prosty i równocześnie efektywny przyrząd do ćwiczeń. Ćwiczenie na platformie nie wymaga skomplikowanych czynności i żmudnych powtórzeń, wystarczy stanąć na urządzeniu i utrzymać równowagę. Podczas ćwiczeń pobudzane są mięśnie stóp, łydek, ud, a również mięśnie posturalne, takie jak: mięśnie brzucha, grzbietu, pośladków i obręczy lędźwiowej. Tak kompleksowe działanie urządzenia zapewnia trenującemu sporo korzyści, takich jak: silniejsze nogi, zgrabniejsza figura, wyprostowana sylwetka, lepsza koordynacja ruchowa. Trening na platformie Axer Sport jest wyśmienitym dodatkiem do ćwiczeń dla piłkarza, narciarza lub dla każdego kto chce utrzymać ciało w dobrej formie. Cena w Agito.pl ok. 46,00 PLN.

altAxer Twister z linkami
Obrotowa konstrukcja pozwala wysmuklić biodra, boki i brzuch, a specjalna chropowata powierzchnia masuje stopy. Twister pozwala nie tylko wysmuklić dolne partie ciała, ale także wzmocnić mięśnie rąk. Urządzenie wyposażono w dwie elastyczne linki typu ekspander, których rozciąganie pomaga ćwiczyć ręce i widocznie poprawiać ich wygląd. Ekspandery zakończone są wygodnymi uchwytami, pokrytymi miękką pianką neoprenową, dzięki czemu nie tylko nie wyślizgują się one z dłoni, ale także chronią przed powstawaniem odcisków i otarć. Cena w Agito.pl ok. 35 PLN.
alt

Meteor Hantle winylowe fitness 2 x 2kg

Subtelnie wyrzeźbione mięśnie rąk, ramion i klatki piersiowej to gwarantowany efekt regularnych ćwiczeń z hantelkami winylowymi. Wykonane z żeliwa, ukrytego pod połyskującą powierzchnią winylu, nie chłoną wilgoci i są łatwe w utrzymaniu ich w czystości. Doskonałe do klubu fitness
jak i do domowej siłowni. Cena za komplet 2 szt w Agito.pl ok. 40 PLN.
 

 

/źródło - alt /
Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2014 15:42