Świąteczny prezent dla malucha Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 11 grudnia 2012 10:49
Świąteczny prezent dla malucha


Zastanawiasz się, jaki prezent sprawić dziecku pod choinkę? Szukasz czegoś, co będzie świetnym i nowoczesnym gadżetem? Czegoś, co nie tylko fajnie się prezentuje, ale także pozwoli maluchowi nabyć potrzebnych i przydatnych umiejętności?  Oto nasza propozycja- KWID zegarek klepsydra ze sklepu www.babymama.pl

Odmierza tylko dobre chwile
KWID zegarek klepsydra to prawdziwy hit na rynku! To gadżet, który uczy, czym jest czas i jak się go odmierza. Efekt? Zadziwiająco szybki. Dzieci korzystające z KWID w mig uczą się rozumieć godziny i minuty oraz odpowiadające im cyfry, raz dwa nabywają umiejętność zarządzania czasem i kontrolowania swojej aktywności w ciągu dnia, dzięki czemu są bardziej świadome, pewne siebie i własnych umiejętności.

altTo udowodnione, że dzieci korzystające z KWID szybciej uczą się prawidłowego oceniania i gospodarowania czasem, właściwego podejmowania decyzji, dokonywania trafnego wyboru.
Pamiętajmy - świat dziecka, które zna się na zegarku, jest zdecydowanie bardziej poukładany i uporządkowany. A to wzmacnia poczucie bezpieczeństwa najmłodszych i pozytywnie wpływa na rozwijającą się psychikę i emocje dzieci.

Stylowo
Nie od dziś wiadomo, że współczesne przedszkolaki lubią dobrze wyglądać. KWID nie tylko uczy „zegarka”, pozwala rozumieć godziny i minuty oraz odpowiadające im cyfry, konkretyzuje pojęcia dotąd abstrakcyjne (takie jak minuta, kwadrans, godzina) czy pozwala świetnie się bawić, ale także stanowi oryginalny i stylowy dodatek do stroju. Jest cudowny, słodki, kolorowy, designerski. Nic dziwnego, że każdy przedszkolak chce go mieć na ręce!

Strzał w dziesiątkę
Niełatwo wybrać prezent dla malucha. Dokonując wyboru świątecznego podarunku, łatwo popaść w banał. Prezent estetyczny czy praktyczny? Dzięki KWID rodzice nie muszą wybierać pomiędzy fajnym wyglądem a funkcjonalnością. KWID zegarek klepsydra spełnia zarówno oczekiwania maluchów, jak i ich rodziców- przynosi mnóstwo frajdy, uczy, bawi, inspiruje, motywuje.

Jest absolutnym, świątec
znym, podarunkowym strzałem w dziesiątkę.
Więcej informacji rodzice znajdą na stronie: www.babymama.pl 

/źródło - Pawlowskamedia PR/Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2014 19:45