Lalaloopsy - pomysł na prezent dla wnuczki Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 05 grudnia 2012 14:33
Lalaloopsy – doskonały pomysł na prezent dla dziecka!

Lalaloopsy to niezwykle słodkie laleczki dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Ten niekwestionowany hit wśród zabawek dla dzieci w USA, zaczyna właśnie podbój naszego kraju.
altKażda z laleczek urodziła się w wyjątkowym dniu np. w dniu Odwiedzania Bliskich albo Dniu Opowiadania Bajek, dlatego wszystkie tworzą oryginalne i nietuzinkowe postaci. Wśród ok. 20 laleczek znajdziemy np. gadatliwą kelnerkę na rolkach, marzycielską Kropkę czy wścibskie siostry Berry i Sunny. Każdej z nich towarzyszy milutki zwierzaczek np. kotek, piesek, polarny miś, zebra albo sowa.
Lalaloopsy pomagają rozwijać kreatywność i wyobraźnię dziecka. Każda z laleczek jest inna, dzięki temu dziecko ma świadomość, że wszyscy różnimy się między sobą. I to właśnie te różnice sprawiają, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Poza tym ubranie każdej lalki powstało z używanych wcześniej materiałów, np. ze starych baletek czy poszewki na poduszkę. Wystarczy odrobina wyobraźni, by ze starych, zapomnianych szmat wyczarować coś wyjątkowego.
W Polsce Lalaloopsy są dostępne za sprawą firmy MGAE. W ofercie dostępna jest duża lalka (99,00 zł) oraz mała (29,99 zł), poza tym reklamowane w telewizji drzewko do zabawy Mini Lalaloopsy (174,99 zł) oraz autobus szkolny Mini Lalaloopsy (39,99 zł).


/źródło - AchA PR/

 
Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2014 19:44