Ekspres do mleka? Ależ tak! Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 04 listopada 2012 14:36
Ekspres do mleka? Ależ tak!

Ten ekspres do mleka dla malucha to absolutny hit ! Szturmem wdarł się na rynek i podbił serca setek tysięcy kobiet na całym świecie. I trudno się tej euforii dziwić. To prawdziwa pomoc dla zapracowanych młodych mam.
altPrawa ręka mamy

Ile czasu potrzebujesz na przygotowanie posiłku dla swojej pociechy? Gotowanie, przelewanie, ostudzanie zajmuje Ci kilkanaście - kilkadziesiąt minut? Z ekspresem do mleka Beaba Bib Expresso Gipsy ze sklepu www.babymama.pl  jedzenie dla malucha przygotujesz w… 30 sekund! A dzięki specjalnemu programowi "direct water control" masz absolutną pewność, że posiłek Twojego dziecka zawsze ma odpowiednią temperaturę.

Pomysł na prezent
Jesteś świeżo upieczoną mamą? Szukasz upominku dla przyjaciółki na baby-shower? Twoja rodzina powiększyła się o nowego członka rodziny? Nie masz pomysłu na prezent? Podpowiadamy- ekspres do mleka Beaba Bib Expresso gipsy to absolutny strzał w dziesiątkę. To niecodzienne połączenie ekspresu do mleka Beaba Bib Expresso, podgrzewacza do butelek i słoiczków, pojemnika na butelki i sterylizatora do mikrofalówki zadowoli nawet najbardziej wybrednych. Nie dość, że ma świetny design, to dodatkowo pozwala szybko i sprawnie oporządzić bobasa. Cudo, które znajdzie miejsce także w Twojej kuchni.

Ekspres do mleka Beaba Bib Expresso Gipsy cena: 389 pln  więcej na www.babymama.pl

/źródło - Pawlowskamedia PR/
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:09