Bazgranie na niebiesko Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 08 października 2012 06:50
Bazgranie na niebiesko

Nową bajkę przedstawiamy,
kredkę do niej dołączamy.
Chwyć ją szybko w rączki swoje,
na niebiesko bazgraj po niej!.

Koniec zakazu: nie rysuj po książce! Prezentujemy kolejną bajkę do legalnego bazgrania. Mówienie dzieciom, aby nie rysowały po książkach, przestaje mieć sens...
altZ wielką radością przedstawiamy najnowsze wydanie „Bazgrajki” z niebieską kredką, której bohaterem jest Big Pen. Nowa książeczka powstała przy wsparciu platformy n, a autorką tekstów jest Joanna Olech, graficzka, autorka i recenzentka książek dla najmłodszych. W dzieciństwie jej ulubioną zabawką były ...kredki. Mama trójki (dorosłych) dzieci. Napisała 9 książek dla dzieci, ale nigdy dotąd nie rymowała. Do dziś :)  „Bazgrajka. Zakochany Big Pen” to jedyna w swoim rodzaju książeczka, po której można rysować za pomocą dołączonej do niej kredki.  Dzięki temu dziecko może pokolorować wybrane fragmenty ilustracji i dorysować do nich nowe elementy według własnego pomysłu, tak jak podpowiada wyobraźnia. Niektóre elementy książeczki są kolorowe, jak w tradycyjnych bajkach i opowiadają o przygodach przyjaznych bohaterów. To już druga część „Bazgrajkowej” serii. Pierwszą książeczkę – „Bazgrajka. Żółty świat Ryska” napisał Michał Rusinek, wieloletni sekretarz Wisławy Szymborskiej.
Podaruj swojemu dziecku „Bazgrajkę”, w której może bazgrać do woli!
Dochód ze sprzedaży „Bazgrajki” przeznaczony jest na działalność fundacji Mówimy Obrazami, której misją jest rozwój dziecięcej wyobraźni poprzez twórcze rysowanie. W tym celu fundacja wręcza dzieciom kredki i materiały edukacyjne w całej Polsce oraz wspiera rodziców w twórczej pracy z maluchami. Do tej pory jej wolontariusze wręczyli ponad 32 tysiące kredek – otrzymało je ponad 2800 dzieci.  Facebook „Mówimy obrazami” zrzesza prawie 16 tysięcy fanów.
Pokolorujmy razem całą Polskę!

www.bazgrajka.pl
www.bazgroszyt.pl
www.facebook.com/mowimyobrazami
www.facebook.com/bazgroszyt

/źródło - Animade PR/
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 17:48