Lato ze świetną figurą Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 04 sierpnia 2012 14:29
Lato ze świetną figurą

Odchudzanie na zawołanie? Dlaczego nie! Odrobina silnej woli, smaczna, niskokaloryczna, pożywna dieta i zdrowa porcja aktywności fizycznej - oto przepis na sukces i świetną figurę przez cały rok.
altDo lata…
Lato, bardziej niż jakakolwiek inna pora roku, mobilizuje nas do zrzucania nadprogramowych kilogramów. To czas, gdy ubrania więcej odsłaniają niż zasłaniają i możemy pochwalić się doskonałą sylwetką. Jednak co robić, kiedy naszej figurze daleko jest do ideału? Czy jest jakiś sprawdzony sposób na szybkie zrzucenie dodatkowych kilogramów?

Sposób na świetną figurę
Walka z dodatkowymi kilogramami rozpoczyna się… w naszej głowie. Warto uświad
omić sobie, gdzie popełniamy błędy,  co może być powodem naszych kłopotów z wagą, co musimy poprawić. Brak systematyczności, niejedzenie śniadań, zbyt dużo słodkich przekąsek w ciągu dnia, wysokokaloryczne posiłki, brak ruchu – oto najczęstsze powody nadwagi. Aby ich uniknąć, zwracaj uwagę na to, co jesz. I zawsze zaczynaj dzień od zdrowego śniadania!

W zdrowym ciele…
Jeśli chcemy pięknie wyglądać i czuć się dobrze, warto na co dzień dbać o to, co jemy i stale kontrolować masę ciała. Nie od dziś bowiem wiadomo, że dodatkowe kilogramy łatwiej zyskać niż stracić i że nadwaga to problem nie tylko natury zdrowotnej, ale także i emocjonalnej. Aby go uniknąć, należy uważnie komponować menu. Aktywność fizyczna połączona ze zdrowym, bogatym w witaminy, minerały i składniki odżywcze oraz niskokalorycznym menu to klucz do świetnego wyglądu i filar doskonałego samopoczucia każdego dnia.

alt3 kroki do pięknej figury
Warto już teraz podjąć decyzję o zmianie trybu życia i już za moment cieszyć się świetnym wyglądem i dobrym zdrowiem.
1. Bądź aktywna! Fitness, taniec, pływanie - wybierz ulubioną formę aktywności fizycznej i ciesz się świetną kondycją każdego dnia.
2. Dbaj o to, co jesz. Zbyt tłuste, w
ysoko kaloryczne, ubogie w witaminy i minerały posiłki to droga donikąd. Zastąp 2 główne posiłki odżywczym koktajlem MonaVie RVL™ polecanym przez www.zdrowajagoda.pl, a dostarczysz organizmowi zalecaną dzienną porcję wszystkich najpotrzebniejszych witamin, minerałów i składników odżywczych i aż połowę mniej kalorii!
3. Systematyczność. Spożywanie posiłków o stałych porach to, według specjalistów, jeden ze sposobów na osiągnięcie szybkich i trwałych efektów w odchudzaniu.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.zdrowajagoda.pl

/źródło - www.pawlowskamedia.pl/