Jak ubrać świąteczny stół? - podpowiada Dekoria Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 21 marca 2012 12:34
Na wielkanocnym stole

Wielkanoc to czas radosnych spotkań w gronie najbliższych, spokoju i odpoczynku w zaciszu własnych czterech kątów. Warto zatroszczyć się o odpowiednią aranżację mieszkania, dzięki której poczujemy klimat i atmosferę zbliżających się świąt.

Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych – prezentuje gamę świątecznych dekoracji, zachowanych w duchu wiosennej burzy kolorów i deseni. Pastelowe, kwieciste, subtelne dekoracje, zbudują nastrój nadchodzących świąt, doskonale komponując się z charakterystycznymi detalami, takimi jak żółte kurczaczki, kolorowe pisanki, czy zielona rzeżucha.

alt alt alt
alt alt alt


Szczególną uwagę skupmy na dekoracji świątecznego stołu. W czasie tych kilku dni bez wątpienia pełni on rolę centrum życia rodzinnego, jego wystrój jest zatem nie bez znaczenia. Wyjątkowe dodatki w postaci kolorowych bieżników, kraciastych obrusów czy barwnych podkładek pod talerze przełamią tradycyjną biel, wprowadzając odrobinę radości. Jak jeszcze możemy przyozdobić świąteczny stół? Dekoria.pl proponuje unikalne koszyczki na chleb bądź pisanki. Dostępne w różnych deseniach, doskonale współgrają z całościowym wystrojem przestrzeni. W stylizacji jadalni można wykorzystać także urocze serwetki, które upięte w oryginalny sposób - poza swoją praktyczną funkcją - będą estetycznym detalem dekoracyjnym.
Ciekawym rozwiązaniem będzie wykorzystanie sukienek na krzesła od Dekoria.pl. „Ubrane” meble zyskają nowe życie, zachwycając swoim oryginalnym wyglądem.
Barwne tkaniny dostępne w świątecznej kolekcji Dekoria.pl pozwolą stworzyć spójną i unikalną koncepcję dekoracji w świeżych, wiosennych odcieniach.
Warto pamiętać o tym, by w świątecznej dekoracji mieszkania nie zabrakło kwiatów - również tych ciętych - które doskonale oddadzą wyjątkowy klimat świąt.

/źródło - www.dekoria.pl/


Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 14:35